Wpis z mikrobloga

Po prostu szukać takiej dla, której te 175 wystarczy, czyli takie <170.


@sralpies:

heh, ja mam 174 i loszkę co ma 172 ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko #!$%@? p0lki szukają księcia z >185, a najwięcej to te karakany karlice <170, im to #!$%@? na
  • Odpowiedz
Nie tlumacz sie tym bordziakom, to sa ludzie przesiaknieci wykopem.


@MangoZjem: ehe, wykopki gadają że wzrost jest praktycznie najważniejszy, a Twój @sralpies: napisał że najważniejsze żeby wpisać go w opisie, wniosek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie mówię o karakanach 160 cm, ale sporo jest facetów z przedziału ~170-175, to o nich piszę.
  • Odpowiedz
Poza tym wzrost jest parametrem istotnym w związku, a bawiąc się w tindera wystarczy dobra gadka i okazja


@Kieres: czy ja wiem, według mnie jest odwrotnie, bo p0lki na tinderze jak szukają kogoś na jeden raz, to musi to być ten idealny, więc szukają tego jedynego Chada z 190 cm, dlatego większość mówi że w prawo daje np. 5 na 100 przesunięć, przypadek?
Przecież to niemożliwe żeby przeciętnej kobiecie ze
  • Odpowiedz
ehe, wykopki gadają że wzrost jest praktycznie najważniejszy, a Twój @sralpies: napisał że najważniejsze żeby wpisać go w opisie, wniosek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dleifteh: wniosek taki, ze nie umiesz wyciagac wnioskow. wzrost piszesz po to, zeby nie marnowac czasu na loszki dla ktorych jest on istotny i usuna Ci pare jak tylko go podasz w wiadomosci. z tego samego powodu piszesz np. ze
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: mam kolege ktory co prawda jest juz w stalym zwiazku ale pare lat temu troche tinderowal. ma 175cm wzrostu i ponad 100kg wagi z przewaga masy tluszczowej nad miesniowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdy nie mial problemu z poderwaniem dziewczyn i nie mowie o desperatkach w jego kategorii wagowej tylko normalnych 7-8/10. Sporo z nich bylo jego wzrostu lub niewiele nizsze. Jestem ciekawa jak to
  • Odpowiedz
@MangoZjem: co to za gówno porównanie? myślisz że jakakolwiek kobieta da kosza facetowi, której się mocno podoba, dlatego tylko że pali? Już widzę te laski które szukają gościa >190 i da mu kosza bo jara fajeczki.

@RoastieRoast: dobrze napisał, dobrze że w ogóle zaczeliście o tym głośno mówić, kiedyś myslałem że ktoś wysoki to po prosty parę punktów więcej, no cóż zdarza się, niesprawiedliwe dalej no ale dalej ten niższy ma podobne szanse co wysoki.
Ale jednak dzięki tym apkom typu tinder, już wiemy jak jest naprawdę, kobiety pokazały swoją prawdziwą morderczą hipergamiczną naturę.
Ja nie piszę o sytuacjach gdzie typ jest niższy od kobiety, tylko o takich gdzie laska 165 cm szuka gościa 185 i WY mówicie że to normalne, że ta kobieta ma wymagania.
Spotkałaś się kiedykolwiek z sytuacją, nie wiem na tinder, w klubie, gdzie gość szukał laski z idealną dupą czy cyckami, a tym które nie miały takiej dupy czy cycków jak mu
  • Odpowiedz
co to za gówno porównanie? myślisz że jakakolwiek kobieta da kosza facetowi, której się mocno podoba, dlatego tylko że pali? Już widzę te laski które szukają gościa >190 i da mu kosza bo jara fajeczki.


@dleifteh: wyjdz z piwnicy i przestan swoja "wiedze" opierac na tym co pisza przegrywy pod tagiem to zobaczysz, ze sa takie co im to przeszkadza.

Ja nie piszę o sytuacjach gdzie typ jest niższy od kobiety, tylko o takich gdzie laska 165 cm szuka gościa 185 i WY mówicie że to normalne, że ta kobieta ma
  • Odpowiedz
oczywiscie, ze faceci tez wyszukuja wg swoich kryteriów. to sie nazywa gust. jednym sie podoba jedno a innym drugie. nie wiem po co piszesz takie oczywistości xD


@MangoZjem: żartujesz? większość facetów nie SZUKA ideałów po prostu ze względu na to, jak ciężko jest poderwać jakąś kobietę, biorą taką która się akurat nawinie i się NIMI zainteresuje.
Czyli wniosek taki że więcej jest par gdzie facet jest wyżej w lvl atrakcyjności od kobiety.
Tak i częściej takie pary widzę, aniżeli takie gdzie to facet jest
  • Odpowiedz
większość facetów nie SZUKA ideałów


@dleifteh: nikt nie szuka idealow, wiekszosc szuka najbardziej zblizone idealowi

po prostu ze względu na to, jak ciężko jest poderwać jakąś kobietę, biorą taką która się akurat nawinie i się NIMI
  • Odpowiedz
to nie kobiete ciezko poderwac tylko Wy jestescie w tym #!$%@? i z tym nie handluj bo historie jakie to kobiety sa niedostepne i leca tylko na chadow znam JEDYNIE z wykopu. moi znajomi single sukcesywnie podrywaja dziewczyny i zaden nie ma z tym problemu. To Wasze wyobrazenia sa chore.


@MangoZjem: jaki sens jest podrywać kobietę jak już na starcie wiesz że jej się nie podobasz?
nagle zmieni zdanie? liczy się tylko wygląd wszystko inne jest na ostatnim miejscu.
Tak masz rację, też tak sądzę, ale nigdy kobieta nie wejdzie w zwiążek z facetem który JEJ się nie podoba z wyglądu, czyli tak, to ma sens ale jeśli facet jest np. minimum
  • Odpowiedz
jaki sens jest podrywać kobietę jak już na starcie wiesz że jej się nie podobasz?


@dleifteh: i tu zataczamy kolo. po to podajesz wzrost na tinderze. zeby odsiac te ktorym sie nie spodobasz i nie tracic na nie czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

liczy się tylko wygląd wszystko
  • Odpowiedz
preferuje miseczki D to ani A ani B go nie usatysfakcjonuje.


@MangoZjem: jako facet mówię ci że tak nie jest.
jedynie skrajności mogą go odrzucić, typu własnie deska albo wielkie zwisające jak u maciory, tyle.
mogę odpowiadać za wszystkich facetów, bo działamy tak samo
  • Odpowiedz
@2xpapanalepiku: jesteś debilem gościu i nawet nie chce mi się rozwijać w stosunku do tej wypowiedzi. Prostytucja? Poznałem tam m.in. lekarki, prawniczki, modelki, studentki trudnych, ścisłych kierunków typu farmacja, czy fizyka. Praktycznie same kobiety na poziomie, które wiedzą czego chcą i czego szukają. Zwykła platforma do poznawania ludzi. Jeżeli ktoś pisze, że tinder=prostytucja, to znaczy, że nie ma pojęcia o tym jak działa ta aplikacja i nie korzystał z niej
  • Odpowiedz