Wpis z mikrobloga

Papryk Vege prezentuje "Powrut do F1":

-Mogę dostać nową kierownicę?
- W #!$%@? mam twoją kierownicę, dawaj 10 milionów #!$%@?!!

TEGO LATA

-Ty, ja mu mówię że wygrałem wrc2, a ten się #!$%@? pluje, że nawrotu nie zrobię w monako, #!$%@? złamany

SCENARIUSZ NAPISANY WRAZ Z POWRUTOWCAMI I GERWAZYM CUGOWSKIM

DANIEL OBAJTEK
- poszukujemy kierowcy rozpoznawalnego, potrafiącego rozwijać bolidy, którego pokochają Polacy, praca w stresie, na pełnej #!$%@?
CZARNA PLANSZA
-musimy zinfiltrować ten zespół, za wszelką #!$%@? cenę....

W 2019 50% KIEROWCÓW WILLIAMSA NIE ZDOBYLO PUNKTÓW

PADDY LOWE
- Dobra, masz tu taczkę i #!$%@?ć

CLAIRE WILLIAMS
-hahahaha, za zniżki silnikowe to się jeszcze nie ruchałam, hahahaha

TOTO WOLFF
- co ty #!$%@?, dajcie Polaczkowi stary silnik

GUNTHER STEINER
- hehe Hulkenberga #!$%@? już!!!

PAUL WILLIAMS
- jeśli jeszcze raz zobaczę, że wyprzedzasz Russella,to Cię znajdę i zajebię przednie skrzydło, rozumiesz to #!$%@????

W KINACH

DANIEL OBAJTEK
- #!$%@?, dzwońcie po Bogdana Sasa....
#f1 #f1spam #powrutcontent #heheszki #kubica
  • 14
@zolwixx: Szkoda komentować ludzie nie rozumieją, że Misiek Koterski to najlepszy możliwy odtwórca roli Kubicy w filmie pod tytułem Powrut F1.
Zdjecie Koterskiego w garniturze zakazane pod postem o fikcyjnym filmie, beka z moderacji powrotowców. W przeciwienstwie do was byłem na rajdach i dopingowałem Roberta na zywo. Jak kibicowalem Kubicy to was w planach nie bylo gowniarze
@TotalitarnyTotalizator: ja rozumiem #!$%@? za spam koterskim, ale w tym przypadku pasował.
tak samo nie doczekałem się wyjaśnienia od @Moderacja w którym momencie złamałem regulamin, że mój koterski (jeden jedyny) wyleciał z wpisu użytkownika, któremu komentarz nie przeszkadzał.
Z resztą nadal nie doczekałem się odpowiedzi dot. kilku innych wpisów, tak więc szkoda strzępić ryja na ten portal z dykty i kartonu.