Wpis z mikrobloga

@czarny_matt94: @dziara1429: to już taki owczy pęd. Bardzo popularne jest uwydatnianie wad swojego miasta, taka licytacja: łooo, u nas to najgorzej xD Tak jest chyba wszędzie i odnośnie różnych aspektów. W tym przypadku, wykopowym wrocławiakom utarło się, że nasza komunikacja miejska jest wyjątkowa w swojej #!$%@?ści i każdą awarię tu wrzucają, omawiają, hehe beka, co te mzk, ja już nie mogę, znowu jebło xD Śmieszkom nie ma końca i tak
#!$%@? co się tam dzieje w tym Wrocławiu ciągle? W krakowie też mamy tramwaje i też nie wszystkie są nowe i też tory trzeba remontować ale ja #!$%@?ę. Co wejdę na Wykop to Wrocław stoi


@nyo7: Ostatnio jechałem do Wrocka i jak jechał tramwaj to bałem się, że wyskoczy mi przed maskę - dosłownie, #!$%@?ł lewo/prawo, góra/dół te tory we Wrocławiu są jakieś #!$%@?, jak jakiś rollercoaster. Ja tam się nie
No skoro wykolejenie/awaria zdarza wam się codziennie to niestety jednak odstajecie od normy. Nie mówię tego złośliwie, bo trochę współczuję. Piszę to jako mieszkaniec wielkiego miasta, który nie był jeszcze świadkiem wykolejenia.


@Wobbuffet: No widzisz, a ja mieszkam we Wrocławiu i też nigdy nie widziałem wykolejenia xD co najwyżej na fotkach z mirko, jak wszyscy.
@Wolowinka: jakos w warszawie nie ma tylu wypadkow, ostatni raz slyszalem jakos z pol roku temu, gdy byl wypadek smiertelny z udzialem tramwaju, to i tak zadne tramwaje nie staly tylko jechaly objazdami xd
jakos w warszawie nie ma tylu wypadkow, ostatni raz slyszalem jakos z pol roku temu, gdy byl wypadek smiertelny z udzialem tramwaju, to i tak zadne tramwaje nie staly tylko jechaly objazdami xd


@u8t3io3p: znaczy wiesz (wiecie), mi tu nie chodzi o to żeby teraz na siłę udowadniać, że we Wrocku jest tak samo jak wszędzie indziej (jak się komuś chce bawić i wyciągać jakieś statystyki to zapraszam, mi nie xD),
@Wolowinka: owszem czasem cos sie zepsuje, ale mimo wszystko tam chyba pracuja mechanicy co robia przeglady, no i druga sprawa jakos torowiska w warszawie jest znacznie lepiej(tak mi sie wydaje), nie ma odcinkow, gdzie tramwaj jedzie 10 na godzine(oprocz przy moscie poniatowskiego, bo za glosno jest okolicznym mieszkancom)
@Wobbuffet: bo duże miasta mają to do siebie że nie widzisz wszystkich jego odcinków, a i naprawy by tor był dalej przejezdny trwają szybko. Mieszkam od urodzenia we Wrocku, jeżdżę tylko komunikacją miejską bo nie mam auta i.... Nie pamiętam bym widziała wykolejony tramwaj na żywo, tylko na wykopie. Założę się że wTwoim miescie było z tuzin wypadków tramwajowych o których nie masz świadomości po prostu bo byłeś w innym miejscu
@nyo7: U nas stoi z powodu remontów (jakis czynnik łagodzący, skoro ma byc lepiej) a we Wrocławiu z powodu braku inwestycji w komunikacje i lata zaniedbań spowodowane prezydentem piaru - Dutkiewiczem.

Zawsze powtarzam krakusom, ze nie mają co narzekać, bo w innych miastach nie jest lepiej i mało skromnie powiem, że Kraków ma jedną z lepszych komunikacji w kraju, Warszawa wygrywa metrem i połączeniami kolejowymi, ale to tez nie jest przepaść
@Wolowinka: Ale to "miasto" to chlew obsrany gównem. Inaczej jest w stanie twierdzić tylko ktoś, kto w ciągu ostatnich 5 lat nie był w innym, dużym mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zarówno komunikacja zbiorowa jak i korki to jakiś ponury absurd w porównaniu np do Warszawy.
Bardzo popularne jest uwydatnianie wad swojego miasta


@Wolowinka: mieszkałem w Krakowie, we Wrocławiu, Poznaniu i teraz w Warszawie. Tak fatalnego stanu zbiorkomu jak nad Odrą nie ma w żadnym dużym mieście. Wolałbym mieszkać w Ząbkach niż na Leśnicy, jeśli musiałbym z niej jechać tramwajem. xD