Wpis z mikrobloga

Co wam przeszkadzały upały? Było tak wspaniałe... w kości ciepło i noce na krótki rękaw ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amishia: Hola Hola poczciwy grubasku.
Oczywiście, że gorąco może latem przeszkadzać. Sam często bluźnię na upały, gdy jest za gorąco na sporty w godzinach 12-16, albo zbyt gorąco żeby zasnąć w nocy. Ale ogólny bilans zawsze lato > g---o > zima.
Przy tych minusach, które łatwo zniwelować innymi aktywnościami w środku dnia (ale i tak normalni ludzie wtedy pracują w RiGCzowej klimie, a nie wytapiają tłuszcz na bezrobociu), albo wieczorem
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: Przecież nadal jest ciepło. Na południu kraju codziennie temperatura w granicach 19-25 stopni. Idealna do pracy/nauki/sportu i wszelakiej aktywności. Wieczorkiem się schładza, przez co świetnie się śpi, a jak chcesz wyjść na miasto, to wystarczy zarzucić coś lekkiego. Niebo jest błękitne a nie białe jak w lecie. Powietrze czyste (Z Krakowa przez kilka dni, min. wczoraj, widoczne były tatry - coś co w lecie praktycznie się nie zdarza).

No
  • Odpowiedz
A grubasy będą się cieszyć, bo mają wymówkę by nie wychodzić z domu robić coś ze swoim sadłem.

MNIEJ SMALCU PROSIACZKI TO NIE BĘDZIECIE ZDYCHAĆ Z GORĄCA


@kiedys_bylem_fajny: Mam 6% bodyfatu i się rozpuszczam jak jest powyżej 30 stopni, więc c---a tam
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: ej teraz zacząłem nakładać grube skarpety w domu i dzięki temu teraz wieczorami czuję się jak dzieciak, tą taką atmosferę jak za starych czasów. Czemu tak? Przez lata chodziłem w domu przez cały rok bez skarpet choćby mi nogi miały odpadać to jedynie schowałem je gdzieś pod kordłę chwilowo albo na kaloryfer
  • Odpowiedz