Wpis z mikrobloga

Przecież ustawiłem film na 37 minutę gdzie mówią różnice w pozycji kolana między raw, wrap i sprzęt.


@Darksed: Aaa #!$%@?ą farmazony szczególnie dalej. Oczywiście różnica jest w ruchu kolana, ale wcale nie tak duża jak z tego robią. Dalej też znawcy Westside mówią jak to te plany są pod dzwiganiae w sprzęcie zrobione, jak to niemożna siadać do boxa cały czas (bo to specyficzne ćwicznei pod sprzęt jest) NO #!$%@?!

A
@IntruderXXL: Pamiętaj że nie jesteś statystyczną osobą ćwicząca bo osoby o twoich wymiarach jest garstka xD Dlatego u ciebie tak dobrze się to sprawdza, zaczynając z treningami trójbojowymi od razu robiłeś WSB i katowałeś boksy?
Dlatego u ciebie tak dobrze się to sprawdza, zaczynając z treningami trójbojowymi od razu robiłeś WSB i katowałeś boksy?


@Darksed: Jakoś przy wynikach z pamięci strzelam ale coś takiego było, 175kg wyciskanie, ~220kg siad (3/4 siadu xD), ~230kg ciąg. Przeszedłem na Westside, i od tamtego czasu tylko i wyłącznie box, nienawidzę zwykłych siadów. Raz na 9-12 tygodni tylko robię zwykły siad w taśmach w celu sprawdzenia progresu. Czyli przez cały rok
@IntruderXXL: Więc już wtedy miałeś większą bazę niż 99% wykopu xD We wcześniejszym podcascie jak porównywali liniówkę ze sprzężoną to właśnie to mówili że na liniówce wykonasz przynajmniej 52 treningi głównego boju z czego tylko 8-9 będzie budowało tą siłę maksymalną 90%+CM a w sprzężonej odwrotnie wykonujesz 52 treningi siły maksymalnej z czego tylko 8-9 treningów klasycznych bojów(za przykład stawiali przysiad)
@IntruderXXL: Ja nie przepadam za WSB w trójboju RAW bo dużo osób mało z niej skorzysta, wydaje mi się że trzeba spełnić pewne warunki, być dużym i silnym gościem z podstawą techniczną, za to w przygotowaniu motorycznym gdzie nie liczy się specyficzność w takim stopniu jak trójboju sprawdza się świetnie. Stosuję to u swoich zawodników MMA u których nie da się zastosować blokówki bo walkę mogą mieć w każdej chwili xD
Ja nie przepadam za WSB w trójboju RAW bo dużo osób mało z niej skorzysta


@Darksed: Wiesz jest jeden główny warunek którego 99% osób biorących się za tą metodę nie spełni... WIEDZA. Poczytaj opinie ludzi, doświadczenia różnych osób o tym planie, chyba nie ma planu który ma więcej negatywnych opinii w internecie :P

Bo to jest naprawdę najbardziej skomplikowany sposób w jaki możesz ćwiczyć, potrzebujesz mieć ogromny zasób wiedzy żeby w
@Elements: po co porownywac zwyklych czystych facetow 70-90 kg chidzacych na silke do laski ktora trenuje pewnie z 10lat i przyjela tyle sterydow ze ma gospodarke hormonalna praktycznie jak silny facet? xD

Prawda jest taka ze dla normalnej dziewczyny chodzacej na silownie przekroczenie granicy 50 na klate jest juz duzym wyzwaniem. Te wszystkie filmiki z kfd o laskach ciskajacych 100 to oczywiscie one wszystkie sa naturalne xDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@coeur: Śledzę od nich tylko dziewczyny. Justyna Labun i Paulina Szerszeń (btw. jest w związku z jednym panem z teamu). W dodatku mają w Trójmieście zajebistą siłownię, tylko dla trójboistów.
po co porownywac zwyklych czystych facetow 70-90 kg chidzacych na silke do laski ktora trenuje pewnie z 10lat i przyjela tyle sterydow ze ma gospodarke hormonalna praktycznie jak silny facet? xD


@In_thrust_we_trust: To znaczy że oni nie są silni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Justyna Labun i Paulina Szerszeń (btw. jest w związku z jednym panem z teamu).


@Twinkle: Nic do Ciebie nie mam, ale strasznie śmiechłem