Wpis z mikrobloga

@Darksed: @Mam_wiecej_niz_13lat: LIPA totalna. Widać że zupełnie nie rozumieją tego systemu, i tylko teorii się naczytali. Nawet w takim podstawowych materiale wiele bzdur mówią. A końcówka to jest HIT!

Pokazali ewidentny brak wiedzy, i potwierdzili wszystko co myślałem o Westside w ich wykonaniu, obserwując ich poprzednie materiały, treningi/warianty ćwiczeń które widziałem że wykonują z ludźmi. Czyli że NIC NIE ROZUMIEJĄ i nic nie potrafią, tylko słowo w słowo za Simmonsem
IntruderXXL - @Darksed: @Mamwiecejniz_13lat: LIPA totalna. Widać że zupełnie nie rozu...
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Jestem na 50 minucie i w większości się zgadzam czyli:
- w raw kolana idą bardziej w przód aby łatwiej było wyjść z dołu, we wrapsach kolana nie muszą iść tak samo w przód jak w raw, w sprzęcie siadasz jak na kibel, z piszczelami prostopadle do podłoża bo kostium i taśmy ci na to pozwalają.
- każda metoda jest dobra, nie wszystkie metody są dla każdego
-w liniowce poprawisz
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Chodziło mi głównie o ten siad...
Co do ich wyników to są średnio dobre, Koczwara ma spoko wyciskanie 220+, ich wyniki oscylują w okolicy 700-800kg, a co do ich podopiecznych to Tessmer prowadzi jedną dziewczynę co została mistrzynią świata ipf, Muraszko prowadzi mojego znajomego ze studiów to efekty są słabe ważac 90+ robi w niebieskich mossterach 175kg, 125kg na klatę i w martywm ok 170-190 a już jakiś czas z
  • Odpowiedz
Co do ich wyników to są średnio dobre, Koczwara ma spoko wyciskanie 220+, ich wyniki oscylują w okolicy 700-800kg


@Darksed: Zbudowane na westside method ? Niee....

co została mistrzynią świata ipf,

Jaka? Jaką mistrzynią?
  • Odpowiedz
@Darksed: Znałem osobiście z siłowni 3 osoby od Koczwary, faktycznie każdy wytrzymał pół roku bo miał brak progresu/regres/iluzoryczny progres; a wszyscy byli "średniakami" wiec z progresją nie powinno być problemu. Dostawali oni gotowce np. smolova bez modyfikacji i rozpiski supli za 500-800 PLN/msc. Jedną osobę znam od Tessmera i bardzo mocno go zachwala jako instruktora, jednak progres jest po prostu "normalny". Jedną osobę nie wiem od kogo z BB, ale od
  • Odpowiedz
#!$%@?ło mi się to były akademicki puchar świata


@Darksed: Jak zwykle, papierowi mistrzowie...

Marcin Karkuła


A czy zbudowali go od zera, czy dodali mu nie wiem +50, 60kg? Bo o ile się nie mylę to on sam wyciskał już dużo, a ile oni mu tam dokładnie dodali kg?
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: 330kg w totalu będąc kobietą ważącą 49 kg to zły wynik? 350kg w siadzie to ona nie zrobić, pamiętaj że to KOBIETA( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do karkuly to nawet 10kg przy takim wyniku to ogrom pracy, i to Koczwara może powiedzieć że trenuje jednego z najlepszych wyciskaczy w Polsce i że to jemu zaufał a nie mi czy tobie xD
  • Odpowiedz
330kg w totalu będąc kobietą ważącą 49 kg to zły wynik? 350kg w siadzie to ona nie zrobić, pamiętaj że to KOBIETA( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: A czy ja mówię że zły wynik? Na pewno nie mistrzowski i tyle.

https://www.openpowerlifting.org/rankings/52/women/by-total

Co do karkuly to nawet 10kg przy takim wyniku to ogrom pracy, i to Koczwara może powiedzieć że trenuje jednego z najlepszych wyciskaczy w Polsce i że
  • Odpowiedz
@Darksed: Okej to było 2 lata temu ponad, ile teraz wyciska? I on to zrobił na westside method? Bo mi się wydaje że nie... Następne pytanie poza nim komu jeszcze pomogli, jaki jest następny zawodnik?
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Karkula z tego co wiem to ma jakieś problemy i nie może trenować, nie każdy opiera na tym życie szczególnie że młody to on już nie jest. Innych możesz sobie poszukać, chciałem ci tylko udowodnić że mają większe z prowadzeniem osób zaawansowanych niż ty czy ja.
  • Odpowiedz
chciałem ci tylko udowodnić że mają większe z prowadzeniem osób zaawansowanych niż ty czy ja.


@Darksed: Ale kogo to obchodzi? Ja prowadzę tak naprawdę tylko siebie. A tacy ludzie jak oni to są chałturnicy (aferek już nie pamiętasz z nimi, nie widziałeś?) Dla mnie żadne autorytety, żadni eksperci, żadni specjaliści to nie są.
  • Odpowiedz