Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Właśnie sobie uświadomiłam, że wstawiałam zdjęcie tej dziary z założoną dermą, ale po wygojeniu niet.
Od tamtego czasu nie zmieniło się wiele. Zrobiliśmy trochę grubszą kreskę i bardziej nieregularne linie(dobrze widać to na antenie) bo stwierdziłam, że ten tatuaż ma za mało "brudny" styl. Jak widać na załączonym obrazku - przekonuję się małymi krokami do kolorów. Przy okazji też widzę, które mi płyną, a które dobrze trzymają.
Niestety, ale muszę otagować #mikrokoksy bo mnie zjedzą.


W udzie niezmiennie ulane 57 cm, (team @IntruderXXL:) mimo, że dłuższy czas już nie mogę trenować (lewa dwójka prawdopodobnie się naderwała i bardzo często pobolewa mnie brzuchaty łydki). Jedyne co robię to czasem pobawię się w małpkę i podciągam (regularnie, 2 x tygodniowo 5x8) na placu do street workout + klasycznie joga. Wiem, pedalsko.
#tatuaze #pokaznoge
Pobierz
źródło: comment_ZtFwxu7Vc6zLHl2sOy1JXKoUhtI8M8oX.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VitalyiPOL: Cieszę się, że masz własne zdanie, pozdrówki.

@FeC7800: Udo, konkretnie rzut z boku i frontu. Jak spojrzysz w lewy górny róg to zobaczysz idealne ucięcie dupy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Twinkle: bardzo taki sobie ten wzór, szkic szkicu, tylko na nodze, a nie w brudnopisie, nierówna kreska, brak zróżnicowania konturu, "zła" perspektywa, kolory takiese, no i to nieporadne cieniowanie. A, i ptaszysko.
Wiem, że teraz jest moda na te celowo pokraczne tatuaże, ale ten się średnio udał, wygląda trochę jakbyś sama sobie robiła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MailToGo: Bo stulejarze się #!$%@?ą.

@Ageroth: Jako jedyny. No chyba, że liczymy tłumaczenie ze staropolskiego, wtedy dwa.

@Fafnucek: Złotko, ale ta dziara będzie miała niedługo dwa lata. Projekt jest co do kreski tak, jak chciałam. Zresztą, polecam czytać wpis zanim skomentujesz. Kontury były specjalnie przy poprawce dobijane, bo mają być nierówne, tak samo jak cienie miały być niedokładne, tak, jakby były robione na szybko. To wszystko jest celowo "pokraczne"
@Twinkle: kochaniutka, nie znam historii twojego tatuażu, patrzę na niego jako osoba postronna i w ten sposób go oceniam. Ok, jak ci pasi, to najważniejsze.
P. S. "Historii tego swetra i tak nie zrozumiesz." ( ͡° ͜ʖ ͡°)