Wpis z mikrobloga

Moja siostra właśnie wyzywa moją matkę i drze się na nią, bo UWAGA...matka kupiła na jej ślub niebieska sukienkę. XD Moja siostra "Zrobisz ze mnie idiotkę, na wszystkich ślubach i weselach jakich byłam matki Panny Młodej miały czerwone, różowe i fioletowe!" "Na sali weselnej będą jasne dodatki, a Ty w niebieskim" I siostra ryczy z tego powodu. XDD Niech ten cyrk zwany polskim ślubem i weselem się już skończy, błagam. #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wesele #heheszki #rakcontent #zalesie
  • 46
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: No ale halo jak nie chce iść w takiej sukience w "JEJ" dniu nie matki, nie Twoim, tylko jej to czemu nie może sobie sama wybrać sukienki? Nawet jeśli jest finansowane przez Waszych rodziców, to ma być "JEJ" dzień. Może najważniejszy w życiu
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: Głupota, ale może dziewczyna długo planowała i chce żeby było idealnie. Każdy czasem dostaje #!$%@? na punkcie jakiejś bzdury. Ot, ludzka rzecz :) Pewnie ten cały stres przedślubny się jej udzielił. Ochłonie to się pogodzą :)
  • Odpowiedz
Baby przed slubem i porodem dziecka dostają malpiego rozumu.

Nie zlicze ile miałem awantur i spin o organizację wesela oraz wyprawkę dla nienarodzonego dziecka że wszystko potrzebne itd.

A potem się okazało że te rzeczy w ogóle nie miały najmniejszego znaczenia
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: Jeny, nie rozumiem tego. Ja przed swoim ślubem raz wpadłam w totalnego wku*** jak dzień przed mój wujek stwierdził ze jednak przyjedzie z osoba towarzysząca xD A takie fochy to zrozumiem tylko w sytuacji jaka miała moja koleżanka, gdzie jej matka kupiła sobie długa biała suknie na ślub córki ...
  • Odpowiedz