Wpis z mikrobloga

Moja siostra właśnie wyzywa moją matkę i drze się na nią, bo UWAGA...matka kupiła na jej ślub niebieska sukienkę. XD Moja siostra "Zrobisz ze mnie idiotkę, na wszystkich ślubach i weselach jakich byłam matki Panny Młodej miały czerwone, różowe i fioletowe!" "Na sali weselnej będą jasne dodatki, a Ty w niebieskim" I siostra ryczy z tego powodu. XDD Niech ten cyrk zwany polskim ślubem i weselem się już skończy, błagam. #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wesele #heheszki #rakcontent #zalesie
  • 46
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vulne: tak. Jak córka uważa, że matka nie będzie jej pasowała do oprawy wesela, bo hurr durr, nie ten kolor sukienki, to niech się cmoknie. W ogóle, jakby ktoś mi miał dyktować jak mam przyjść ubrana na wesele, to bym się poważnie zastanowiła nad obecnością. Ciekawe, czy będzie wypraszać z imprezy tych, którzy nie będą pasować do dodatków w sali weselnej xD
@wykopnieta dziewczyno w prawdziwym życiu tak nie działa. Laska jest tuż przed weselem, zakładam że jest mega zestresowana i zachowuje się nieracjonalnie, taki PMS tylko 100 razy bardziej. Zachowała się mega niefajnie, zrobiła przykrość swojej mamie i to jest złe, ale jak się parę niemiłych komentarzy ma się do psucia całej ceremonii i przyjęcia planowanych od miesięcy? Czyli co, matka ma się w tej sytuacji zachować podle w stosunku do córki, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vulne: ale córka nie zachowała się podle w stosunku do matki robiąc jej aferę o to, jak pójdzie ubrana na spęd dla krewnych urządzany po ślubie? I nie jestem niedojrzała i mściwa, po prostu nie lubię ludzi #!$%@?. Robić aferę, bo kolor sukienki nie pasuje jej do sali weselnej, no ludzie. Naprawdę, niektórzy są nieźle rąbnięci w dekiel, jeśli chodzi o ślub. I z tego co widać po postach opa, to
@wykopnieta w sumie nie mam ci nic nowego do powiedzenia, odpowiedź na swoje pytanie zbajdziesz w moim poprzednim poście, przeczytaj jeszcze raz uważnie jak ochłoniesz :)