Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
Praca to jednak złodziej czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°) przez cały tydzień nie robię nic oprócz pracy i jedynie w weekend coś robię dla siebie. To pogram to poczytam, to porysuje, napiszę coś itp nawet w piątek wieczór jestem zbyt zmęczony żeby cokolwiek zrobić. Jest mi źle i przykro z tego powodu. Bo wracam z pracy i nie mam czasu, a nawet jeśli to jestem zbyt zmęczony. I tylko mam sobotę, bo nawet w niedzielę sam się dobijam myśleniem o tym że zaraz znowu kolejny tydzień takiej pracy. I tak w kółko i tak dalej i dalej.

#pracbaza #depresja #przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Arthizo: znam to ( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz jest o wiele lepiej i tak, ale gdy te myśli mnie dobijały to #depresja prawie mnie zabiła. Nie chcę żeby znowu tak było, ale chyba nie ma opcji żeby coś z tym zrobić.
  • Odpowiedz
@Garztam: No tak jest ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko niepotrzebnie w niedzielę myślisz o robocie. Ja to myślę dopiero koło 20.00 jak trzeba zacząć się pakować i iść myć (ʘʘ)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Garztam: Witaj w dorosłym życiu. Jak jest źle to zmieniaj pracę na taką, w której się spełniasz i sprawia Ci przyjemność. Im dłużej masz stagnację tym gorzej. Pamiętaj, że tylko mały procent populacji ma pracę, która jest pasją. Głowa do góry ziom.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puto: po trzech latach pracy to potrafiłem o tym myśleć już w piątek jak kończyłem pracę ( ) nienawidziłem tam chodzić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moonamur: wiem jak wygląda dorosłe życie. Po prostu głośno narzekam ( ͡° ʖ̯ ͡°) i miałem od niego przerwę przez rok właśnie przez depresję i teraz znowu wróciłem do tego co było zanim się rozwinęła na dobre.
Nie wiem czy jest coś co bym lubił robić i miałbym z tego pieniądze
  • Odpowiedz
@Garztam: Ja to chodząc do szkoły nie umiałem się tak odciąć, głównie przez to że na przyszły tydzień była masa zadań domowych, kartkówek, sprawdzianów i odpowiedzi niezapowiedzanych. Z pracą to lajtowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz