Wpis z mikrobloga

O kurła Mirasy co się #!$%@?ło to ja nie, od niedawna pracuję jako #programista15k w nowej firmie. Od początku wszystko mi się wydawało dziwne, jak przychodziłem do pracy to wszyscy już byli, jak wychodziłem to też wszyscy byli. Ogólnie mało rozmów i integracji pomiędzy pracownikami, cały czas tylko słychać stukot klawiszy. Dzisiaj team leader wezwał mnie na rozmowę, mówi mi że wydaje mu się że jestem za słabo zaangażowany i inni muszą przeze mnie więcej pracować. No to pytam się o #!$%@? mu chodzi. A ten do mnie że, no ten hehe mu tutaj lubimy dłużej popracować a ty wychodzisz po 8 godzinach tak jak gdyby nigdy nic. I jeszcze sobie idziesz na obiad na 40 minut i cie nie ma. Jak to usłyszałem to się zacząłem śmiać Xd W poniedziałek leci wypowiedzenie, nie dawajcie się *uchać ludzie na darmowe nadgodziny!

Do tej pory nie wierzyłem że w pl takie miejsca istnieją...

#programista15k #programowanie #pracbaza #korposwiat #zarobki
  • 8
@Scaab: Na ogół to walisz tutaj niezłe bajty i nie wiem gdzie Ty tak naprawdę i za ile pracujesz ale w tym przypadku zgadzam się w 100%. Oczywiście zakładam że w razie W jak już złożysz to wypowiedzenie to w mgnieniu oka znajdziesz nową pracę na lepszych warunkach. Tylko jakie masz gwarancje że w nowej nie będzie darmowych nadgodzin (właściwie to jakichś durnych prikazów w imię zaangażowania dla firmy)?