Wpis z mikrobloga

Samolot stoi na płycie lotniska, do silników NIE WOLNO się zbliżać, oni są pracownikami nie serwisantami.


@Akuku69: to mówisz, że taki pilot który też jest pracownikiem a nie serwisantem też nie może zrobić obchodu samolotu przed startem?
  • Odpowiedz
@Simfecstio: Zatrudnili cała grupę w tym czasie jak ja pracowałem - połowa 2018. Wytrzymali dzień ;) no wiec pytam jak sytuacja teraz wyglada z ludźmi? Co do stawki to było 15 zł brutto/h
  • Odpowiedz
@shelby0153 nowi na płycie mają bardzo ciężko. Szczególnie latem. Na umowę zlecenie średnio się opłaca być. Po roku jak się postarasz to jest koło 19 zł. A na start to w sumie nie wiem.
  • Odpowiedz
@Simfecstio: Dlaczego średnio się opłaca? W zeszłym roku poza tymi dziadkami, którzy siedzą tam od lat to wszyscy brali zlecenie bo wybierało się dni, a tak są z góry narzucone, a ludzie przecież studiują xd no to szału nie ma skoro po roku 19. Na start pewno z 17 góra. A ze było ciężko to potwierdzam, nigdzie nie miałem do tej pory takiej darmowej sauny i tyle nie wypocilem co
  • Odpowiedz
  • 2
@depcioo "To uczucie gdy do silnika A320 wrzuciłeś dla żartów turystykę lecącą na wakacje xD zobaczymy na #flightradar24, czy łopatki poradzą sobie z turystyka tak jak przemielają ptaszki. No co ja mam poradzić na swoje ciekawskie zapędy z wytrzymałości materiałów... " #pdk#pdk #heheszki
  • Odpowiedz