Wpis z mikrobloga

@GreatMajster: moze 17stka tak samo #!$%@? jak ty albo coś w sobie masz xd widzisz nawet z rachunku prawdopodobienstwa wynika że w koncu któraś ci da po 100 randkach czy ile tam miałeś. I co wpadniesz do niej czy będziesz lamusem wstydliwym opisującym potem jak to była szansa na coś, na wykopie na tagu dla brzydali i spierdoksów psychicznych?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@GreatMajster: brawo właśnie odkryłeś do czego jest tinder
Mi swojego czasu 17 na 5 spotkaniu dała się spuścić w dupę, piękne to były czasy, nie zapomnę ich nigdy, 26 lat wtedy miałem xD
Teraz obracam 19 oczywiście też z tindera
#!$%@?ć beciaków co się z kwiatami czają jak szpak na #!$%@?
A tych #!$%@? wykopków piwniczaków i inne nornickie #!$%@? ignoruj, jak sie frajerom nie trafiło to znaczy, że nikomu nie
@GreatMajster: No to jest zawsze szok :D Kilka lat wstecz mnie prawika sama wyrwała laska 8/10 i jeszcze się potem okazało, że dziewica. Jak ruchałem to byłem prawie pewny, że się zaraz obudzę xD
@GreatMajster to powodzenia, czasem widzę twoje posty na tagu i zawsze trzymam kciuki, bo to fascynujące jak ktoś opisuje swoje odkrycia z pierwszych kontaktów z płcią przeciwną :p szczególnie, że jesteśmy ten sam lvl
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GreatMajster: 26 pierwszy raz xD
Wczesniej piwniczylem i mialem #!$%@? na dupy no ale też na siłkę chodziłem
Teraz jak im mowie ze pierwszy raz wlasnie wtedy to mowia, ze to normalne. Nie wiem czy chca byc mile czy maja #!$%@?, ruchac sie dają
No tylko, ze ja na łatwizne ide i wyrywam małolaty z tindera, na żywo o wiele trudniej jest