Wpis z mikrobloga

Autentycznie martwi mnie to, że pis wygra jesienne wybory. I mocno mnie to przejmuje, że #!$%@?ą ten kraj do reszty. Mnie, osobę która nie jest w ogóle patriotą martwią takie rzeczy. Kiedy jakoś już w miarę wychodzę na prostą, uwolniłem się od prywaciarzy, zacząłem zarabiać troszkę lepiej, jakoś układam sobie życie, obudzę się za 10 lat w kraju pogrążonym w recesji i kompletnym upadku. #!$%@?, nie chce mi się od nowa walczyć i w wieku 30 cz 40 lat pakować walizek, szlifować język i wyjeżdżać, zaczynając od nowa. Staruchy poumierają i #!$%@?, ja w tym gównie będę się męczył i nawet tej berbeluchy się nie napije bo w niedziele albo po 22 jej nie kupie. To co się dzieje w tym kraju nie jest już wcale zabawne ;/

#oswiadczenie #zalesie #polityka
  • 223
  • Odpowiedz
@piastun: Owszem, też nie znam ich wszystkich i nie łykam każdego newsa bezkrytycznie, jednak wystarczy kilka afer z brzegu, małych i "niegroźnych" dla społeczeństwa, jak wypadek Szydło, asystentki Glapińskiego, czy loty Kuchcińskiego, czy tych większych, jak ostatnia afera z farmami hejtu w MS, by zobaczyć, że PiS daleki jest od ideałów, którymi wyciera sobie gęby. A mówię tu o samych aferach, pomijam zaś kłamstwa i niezrealizowane obietnice wyborcze.
Chcieli być kilka
  • Odpowiedz
2. rozwalenie przetargu na smiglowce. do dzisiaj nie ogloszono kolejnego, nie kupiono tez innych smiglowcow dla armi

to akurat była dobra decyzja (tj uwalenie tych od francuzów) bo tamto to była zwykły dil polityczny tj. stołek dla tuska za kotrakt.


@piastun: jak ty mało wiesz poza przekazem propagandowym twojej partii.... jaki deal polityczny zrobiły sojusznicze Węgry? https://www.wykop.pl/link/4701497/airbus-zbuduje-na-wegrzech-fabryke-czesci-do-smiglowcow/
Koncern Airbus Helicopters zbuduje na Węgrzech fabrykę części do śmigłowców – poinformował minister spraw
  • Odpowiedz
tak samo za po upadl amber gold, a po nie mialo z tym nic wspolnego. roznica jest taka, ze za skoki odpowiadal obecny senator pis

no akurat premier tusk tam był mocno stroną :), w zasadzie nie dopełnił obowiązków.... już pomijając całą sitwę sądowo-prokuratorską z gdańska.
Akurat pisowcy mają w swoich szeregach sporo szemrancyh osobistości (dlaczego?).

pck?

tu mnie rozwaliłeś :) tzn. pisowcy mnie rozwalili.
"Regularnie wyprowadzano z niego pieniądze oraz odzież
  • Odpowiedz
że PiS daleki jest od ideałów, którymi wyciera sobie gęby.


@Majku_: a kto CI takich bajek naopowiadał? mnie tylko fascynuje czym spowodowana jest ta histeria.

dla społeczeństwa, jak wypadek Szydło, asystentki Glapińskiego, czy loty Kuchcińskiego,

jedynie w mojej ocenie ten wypadek szydło był kompromitacją dla rządu i dziwi mnie te zachowanie prokuratury ?

Chcieli być kilka poziomów wyżej, niż PO, a są kilkadziesiąt poziomów niżej.

znać wszystkich afer na pamięć -
  • Odpowiedz
Nie chcę mi się orać twoich kolejnych wypocin. Zwyczajnie g*** wiesz i lecisz propagandą...


@bijotai: jeżeli nie akceptujesz mojej opinii to po prostu nie pisz i się nie nakręcaj.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Tak lepsza, choć też dużo dziwnych osobników u nich. Najgorsze w naszym kraju, że jest realny powrót PO+lewica do władzy co dopiero byłoby katastrofa w mojej ocenie
  • Odpowiedz
@Lurid: już kończę odpisywać bo szkoda czasu :). Tak chciałem popisać i dowiedzieć się co mają w głowach ale widzę, że antypisowcy niczym nie różnią się od muzułmanów i moherów.
Co do twojej odpowiedzi to zgadzam się w 100%.
  • Odpowiedz
@piastun: napisz na priv, do kogo mozna sie zglosic. Jestem generalnie elastyczny, moge pisac, ze PiS jest ogolnie spoko i 4000zl pensji minimum spowoduje, ze bedziemy TOP3 gospodarka swiata.
  • Odpowiedz
@Elysian: Jeśli Konfederacja wejdzie to wszystko wskazuje na to, że to oni będą rozdawać karty. JKM już wielokrotnie powtarzał, że biorą gospodarkę i kto im ją da to z tymi będzie koalicja. To chyba jedyny ratunek dla kraju.
  • Odpowiedz
co tu akceptować? Zwyczajne kłamstwa? Konkretnie jaki deal uzyskały sojusznicze Węgry za Caracale?


@bijotai: powtarzam Karakale to był ordynarny dil stanowisko tuska za kontrakt (utrzymanie francuskiej fabryki).
Zdania nie zmienię, żeby nie było natomiast że pis mi płaci za wpisy kolejnym dramatem w tej historii jest brak zakupu śigłowców z innego źródła do tej pory!
  • Odpowiedz
@Lurid: kolejny ze spranym mózgiem przez TVP? Przypomnieć z jakim hasłem szedł PiS do wyborów? Czyli skoro za PO działy się karygodne rzeczy to za PiS też mogą, bo pojawił się socjal i to z naszych kieszeni? Zaiste ludzie, którzy płacą podatki mają zacisnąć zęby i w pokorze słuchać takich znaffców jak ty?
  • Odpowiedz
@piastun: czyli zamiast szczegółów zwyczajny pojazd na Tuska jak w Wiadomościach.

Zdania nie zmienię

faktycznie w końcu taki przekaz partii... To co dostały Węgry za deal z Caracalami? Dowiem się? Czy to zbyt skomplikowane i brak informacji w twoim spisie odpowiedzi?
  • Odpowiedz