Wpis z mikrobloga

Autentycznie martwi mnie to, że pis wygra jesienne wybory. I mocno mnie to przejmuje, że #!$%@?ą ten kraj do reszty. Mnie, osobę która nie jest w ogóle patriotą martwią takie rzeczy. Kiedy jakoś już w miarę wychodzę na prostą, uwolniłem się od prywaciarzy, zacząłem zarabiać troszkę lepiej, jakoś układam sobie życie, obudzę się za 10 lat w kraju pogrążonym w recesji i kompletnym upadku. #!$%@?, nie chce mi się od nowa walczyć i w wieku 30 cz 40 lat pakować walizek, szlifować język i wyjeżdżać, zaczynając od nowa. Staruchy poumierają i #!$%@?, ja w tym gównie będę się męczył i nawet tej berbeluchy się nie napije bo w niedziele albo po 22 jej nie kupie. To co się dzieje w tym kraju nie jest już wcale zabawne ;/

#oswiadczenie #zalesie #polityka
  • 223
  • Odpowiedz
No ale po co dazyc do czegokolwiek skoro mozna otworzyc browara, pozamiatac ulice bez zadnej odpowiedzialnosci i miec generalnie wszystko w d... To nie wrozy nic dobrego na przyszlosc.


@kamehameha: tu się zgadzam. Zresztą europa zachodnia już o tym wie doskonale. Tam się nie opłaca zdobywać wykształcenia bo energia włożona w jego zdobycie słabo się przekłada na zarobki.
  • Odpowiedz
@jurii: wszystkie transparenty kodu wymieniłeś :)
Naprawdę dla tzw. szarego człowieka system sądowniczy zmienił sie na gorsze czy jest tak samo #!$%@? jak był? Bo mi się wydaje że to drugie.
  • Odpowiedz
@rzeznia22: no ale co zrobisz,mam nadzieje ze kazdy przedsiebiorca sie zmobilizuje i cokolwiek by nie bylo pojdzie na wybory bo jeszcze nigdy nie mialy az takiej wagi, pozostaje tylko obserwowac co sie stanie, chociaz mam nadzieje ze jakas afere PISu odkryja i spadna z rowerka, bo na bunt wojska raczej bym nie liczyl moze za pare lat jak juz bedzie zle, wiec pozostanie wtedy emigracja, lepiej szybciej niz pozniej bo jeszcze
  • Odpowiedz
jakoś już w miarę wychodzę na prostą, uwolniłem się od prywaciarzy, zacząłem zarabiać troszkę lepiej, jakoś układam sobie życie


@rzeznia22: A to jaką politykę społeczno-ekonomiczną według Ciebie powinno mieć państwo?

  • Odpowiedz
@Hatespinner: ja wiem, że na wypok.ru od zawsze przed wyborami działają bojówki polityczne ale fascynuje mnie ten fanatyzm antypisowy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nabardziej jara mnie jak takiej amebie zadasz proste pytanie co takiego #!$%@?ł PIS dla kraju przez te 4lata :) to ci wyjeżdzają praktycznie z takimi AFERAMI jak afera dorszowa #pdk
  • Odpowiedz
ja wiem, że na wypok.ru od zawsze przed wyborami działają bojówki polityczne ale fascynuje mnie ten fanatyzm antypisowy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Nabardziej jara mnie jak takiej amebie zadasz proste pytanie co takiego #!$%@?ł PIS dla kraju przez te 4lata :) to ci wyjeżdzają praktycznie z takimi AFERAMI jak afera dorszowa #pdk


@piastun: #!$%@? mnie obchodzi co myslisz i co ci sie wydaje. Ja pokazuje ze wypowiadasz
  • Odpowiedz
@piastun: o stary, niezłe szpagaty tu wyczyniasz. Nie boli?
Dostajesz konkretne argumenty i przykłady, a i tak piszesz "pytam, co odwalili, to nie mam odpowiedzi". Albo "nie mam zdania", albo jeszcze "nie słyszałem, bo się polityką nie interesuję". To się kurna zainteresuj i przejrzyj na oczy.
  • Odpowiedz
@piastun:

ale skoki chyba upadały z PO a PIS tylko je drenował?

tak samo za po upadl amber gold, a po nie mialo z tym nic wspolnego. roznica jest taka, ze za skoki odpowiadal obecny senator pis

ok ale nie kumam co konkretnie w tym przypadku zawilnił pis?

tyle samo zawinil pis, co przy amber gold zawinilo po. ze odpowiednio wczesnie nie zareagowali

pck?

masz: https://strajk.eu/nowa-afera-politycy-pis-podejrzani-o-okradanie-pck-zeby-miec-na-kampanie/ i poczytaj

hehe :) zapomniałeś
  • Odpowiedz
Co do podatków to GWARANTUJĘ CI to, że ktokolwiek w PL będzie rządził będzie tak samo albo jeszcze gorzej.


@piastun: Yyy. Nie. Jest co najmniej jeden komitet, który gospodarczo patrzy w stronę Hayeka, Friedmana i Misesa, a nie Keynesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dostajesz konkretne argumenty i przykłady, a i tak piszesz "pytam, co odwalili, to nie mam odpowiedzi". Albo "nie mam zdania", albo jeszcze "nie słyszałem, bo się polityką nie interesuję". To się kurna zainteresuj i przejrzyj na oczy.


@Majku_: przecież odniosłem się do większości afer. To, że nie znam wszystkich i MAM JE W DUPIE o niczym nie świadczy.
Chcę przejrzeć ale łykanie wszystkich wysrywów jak młody pelikan bojówek antypisowskich jest nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Bumelante a ile razy w ostatnim roku miałeś do czynienia z sądami? Jeżeli ktoś ma z nimi do czynienia na stopie zawodowej, czyli nie sprawy odnośnie sporu o miedzę, albo karne, to zauważy okropne pogorszenie- doświadczeni sędziowie, którzy np. gospodarcze sprawy robili szybko karnie poprzenoszeni na #!$%@?ów z dużych ośrodków, okres oczekiwania na uzasadnienia wydłużony 3x, bo wydziały zarządzane są przez wybranych przez partię i sędziowie są przydzielani wbrew wszelkiej logice. A
  • Odpowiedz
przecież odniosłem się do większości afer.


@piastun: no wez sobie nawet jak nie rob, skoro sam napisales pol zdania dalej:

To, że nie znam wszystkich i MAM JE W DUPIE o niczym nie świadczy.


Chcę przejrzeć

no chyba nie, skoro dostajesz liste (i to mocno niepelna, bo wiecej tych rzeczy bylo, ale juz mi sie nie chcialo wszystkich przypominac i szukac info o nich) a i tak za chwile mowisz, ze
  • Odpowiedz