Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazpisu

Dlaczego pisowcy wyzywają wszystkich od lewaków i żydów sprzedających kraj xD Przecięż oni się sprzedali za 500zł i obietnicę wrzucenia PO do więzienia (btw. nikt nie został skazany mimo kompletnego zagarnięcia prokuratury i sądów). Wielce dumni wyborcy, którzy zagłosowali na partię, która nie potrafi jednej pożytecznej ustawy przez całą kadencję wprowadzić (jak jest choć jedna, to z chęcią się zapoznam)
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lordziok: nie nie mylisz pojecia, kompletne zagarniecie prokuratury i sadow nastapilo podczas rzadow PO, PiS je teraz "odgarnia", sadownictwo to byla osobista maszynka peowcow do niszczenia ludzi - patrz sprawa Tomasza Komendy i wielu innych - natomiast co do drugiej sprawy nt sprzedania sie, te pieniadze byly wczesniej wyprowadzane do Niemiec i Rosji, teraz leca do kieszen ludzi..cos jeszcze musisz wiedziec?
  • Odpowiedz
obniżenie PITu dla osób <26roku i możliwość wystawiania recept na rok do przodu. To będzie chyba tyle.


@lordziok: Jak najbardziej jest to krok w dobrą stronę, ale forma jest bardzo dziwna. Czemu akurat 26 rok życia? Czemu, aż tak radykalne obcięcie podatku do zera?

O receptach nie słyszałem, jak to prawda to brawo xD
  • Odpowiedz
@r00kie: no no platformersi rzadzili kiedy skazywano komende czyli w 2000 roku.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pan kaczynski wcale nie byl wtedy ministrem sprawiedliwosci i prokuratorem generalnym i to w cale nie prawda ze zwolnil prokuratora za ta sprawe bo sie nie posuwala do przodu( ͡° ͜ʖ ͡°) i to wcale nie oznaczalo naciskow i recznego sterowania prokuratura( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
nie nie mylisz pojecia, kompletne zagarniecie prokuratury i sadow nastapilo podczas rzadow PO, PiS je teraz "odgarnia", sadownictwo to byla osobista maszynka peowcow do niszczenia ludzi - patrz sprawa Tomasza Komendy i wielu innych - natomiast co do drugiej sprawy nt sprzedania sie, te pieniadze byly wczesniej wyprowadzane do Niemiec i Rosji, teraz leca do kieszen ludzi..cos jeszcze musisz wiedziec?


@r00kie: jak przeczytałem za pierwszym razem to byłem pewien, że
  • Odpowiedz
- patrz sprawa Tomasza Komendy


@r00kie czyli przyznajesz że pis ręcznie steruje sprawami i niezależnie od istniejących dowodów wsadza do paki ludzi niewygodnych? mocne słowa jak na pisiora
  • Odpowiedz
mylisz pojecia, kompletne zagarniecie prokuratury i sadow nastapilo podczas rzadow PO, PiS je teraz "odgarnia", sadownictwo to byla osobista maszynka peowcow do niszczenia ludzi - patrz sprawa Tomasza Komendy i wielu innych - natomiast co do drugiej sprawy nt sprzedania sie, te pieniadze byly wczesniej wyprowadzane do Niemiec


@r00kie: Przeciez ja nie napisałem nawet jednego słowa o sądach xD
  • Odpowiedz
@r00kie: ale ty jesteś upośledzony czy tylko udajesz? napisałeś konkretny przykład jak to pis zniszczył życie niewinnemu człowiekowi i zwalasz to na przyszłego prezydenta Tuska? wiesz że takie zafiksowanie na czyimś punkcie nadaje się do leczenia?
  • Odpowiedz
@r00kie: skąd pomysł że jestem "lewakiem" a tym bardziej psychiatrą? xD
ja stwierdziłęm fakt a ty nie potrafisz się odnieść nawet do własnych słów nie wspominając już o moich
  • Odpowiedz