Wpis z mikrobloga

@bolo1: Ziomek weź spójrz sobie na pracuj.pl 3/4 branży IT na takie fury stać a takich osób w polsce są setki tysięcy. Programista z większego miasta po paru latach pracuje za stawki rzędu 1000-1200 plus vat za dzień. Leasing takieog porsche czy merca AMG to jakies 5 tys z tych dwudziestuparu które co miesiąc ci płacą za klikanie. Na wykopie dam sobie rękę obciąć, że takich osób jest sporo bo
  • Odpowiedz
@stndix: mi by było głupio pojawiać się na zlocie ekskluzywnych furek sportowych ze swoim samochodem, tylko dlatego, że pół dnia go pucowałem woskiem z marketu i poszły dwie puszki plaka na wnętrze. No tak, ale zamiast mówić "mam starą beemkę" to "mam youngtimera" i można czuć się elitarnie. O czym miałbym rozmawiać z ludźmi, których samochody są więcej warte niż moje mieszkanie?
  • Odpowiedz
Nie wiem czy na prawdę tu jest tyle zacofanych osób, którym się wydaje, że żeby kupić auto za milion czy dwa to trzeba kraść, czy to trolling xD
Na takie rzeczy spokojnie po kilku latach może sobie pozwolić ktoś kto prowadzi małą firmę z 10-20 osobami, zależnie od branży, a takich firm trochę jest.
Pewnie wśród waszej rodziny/znajomych nie ma żadnej takiej osoby i sobie ustalacie według własnego środowiska światopogląd według którego
  • Odpowiedz
@kuraku: Byłam w zeszłym roku i śniadanie było pyszne, ale brakowało mi większego ogarnięcia ludzi, żeby jakoś bardziej ze sobą gadali a nie tylko w grupkach, w których przyszli. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kuraku: Wkleiłeś zdjęcie z eventu motoryzacyjnego a w komentarzach wybuchła dyskusja kto ile nakradł i że hur dur wypadek na Słowacji XD!!!! Nawet mi nie żal takich osób, niech gniją. A zdjęcie fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DeV_id: Komentarze o złodziejstwie jak najbardziej cebulackie, ale przytoczenie tego wypadku nie jest dziwne. Ludzie w takich autach dużo wariują na drogach i niejeden wypadek był spowodowany tym, że ktoś sobie kupił auto z mocnym silnikiem, ale zamiast toru, wybrał publiczną drogę.
Także nie ma co się dziwić, że ludzie reagują negatywnie i nie tylko z powodu tego, że ktoś ma tyle pieniędzy ale właśnie przez idiotów stwarzających zagrożenie na
  • Odpowiedz