Wpis z mikrobloga

@kuraku: A z czego próbujesz się tłumaczyć? I przed kim? Randomy z internetu syczą z zawiści i tyle :D W Polsce byle hobby jest często uznawane za jakiś snobizm czy obnoszenie się xD Ludzie bez najmniejszego charakteru a pierwsi do wydawania opinii xD

Dobra robota i zostaje na dobre wraz z twoimi zdjęciami! Działaj dalej, tylko sobie powieś nad biurkiem dodatkowo: "Słychać wycie? Znakomicie!" :D
  • Odpowiedz
@sralpies: stary mam znajomych co zarabiają 7k z czego 4 płaca za leasing auta... czasem pożyczają stówkę na benzynę. Za 3k miesięcznie masz bardzo bardzo ekskluzywne auto. Bez kosztów dodatkowych...
  • Odpowiedz
@smokingcat: Nie wydaję mi się, żeby w latach 90 ktoś poważnie oceniał potencjał rynku IT w Polsce. Nagły i dynamiczny rozwój gospodarki tchnął w niego życie, tak samo zadziałało to w Chinach z branżą wysokiej technologii, tak samo będzie w indiach z branżą IT, takie mam przeczucie :P

Dobra wracam do roboty, droga krajowa sama się nie projektuje, ktoś musi za psie pieniądze dłubać tygodniami, żeby zaradni i przedsiębiorczy mieli
  • Odpowiedz
@regis_uszatek: porównywanie Mustanga do Prosiaków albo Merców AMG... W cenie 911 kupisz 4 takie Mustangi w salonie :D Nie wiem dlaczego w Polsce pokotuje przekonanie że Mustang to jakiś drogi samochód. Byle gołe BMW 3/5 tyle kosztuje a nikt nie zwraca na to uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kuraku: Ludzie nie są w stanie wyobrazić sobie jak można tyle kasy zarabiać. Nie dziwie się, bo zarabiając nawet 4-5k ciężko pojąć ile niektórzy ludzie są w stanie zarobić. Znam dosyć dobrze 5 osób, które mają samochody za ponad 1M i wiem jak do tego doszli. Nikt z nich nie miał układów, tylko jeden miał firmę po ojcu, która rozwinęła się bardzo dzięki jego pomysłom. Reszta doszła do tego od
  • Odpowiedz
Podsumowując historie obrońców uciśnionej klasy wyższej:

"najpierw sprzątałem magazyn, ani się się obejrzałem, to byłem jego właścicielem. Mogłem Ciebie zatrudnić, ale się Tobą brzydziłem. Tak, brzydzę się biedą... takie nic, takie zero!"
  • Odpowiedz
@kaczmar119: W tym roku już chyba nic nie będzie. Kalendarz na 2020 pewnie będzie na wiosnę na profilu ŚnG :)
@powl: ja się absolutnie nie dziwię. Sam się często zastanawiam, co trzeba zrobić, żeby sobie kupić F12, ale jest przestrzeń między "Ojejku, jak on to zarobił?", a "Ma F12? Złodziej i VATowiec"( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak czytałem dziś komentarze, to tego skrajnego podejścia
  • Odpowiedz
@kuraku: po przeczytaniu komentarzy stwierdzam, że wisisz mi za onkologię. Na następnym Śniadaniu i Gablocie w Warszawie podbijam z fakturą, szykuj gotówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@powl: no to opowiadaj te historie. Jak bez zaplecza finansowego od zera dojść do aut za milion złotych, czyli w domyśle majątku pewnie w okolicach kilku mln.
Nie traktuj tego jako atak, raczej jak poszukiwanie inspiracji bo dla wykształconego etatowca takiego jak ja, sumy jakimi tu rzucacie to jest jakiś kompletny kosmos. Jeżeli nie jesteś piłkarzem min. Ekstraklasy, znanym artystą, celebrytą, czy synem milionerów to dorobić się w tym kraju
  • Odpowiedz
@sralpies: toż to klasyczne argumentum ad bogatokolegum, jak już wcześniej wspominałem - gówniana wartość merytoryczna, prawdopodobienstwo autentyczności historii bliskie zeru. Ludzie opowiadający takie farmazony stoją u mnie na tej samej półeczce co kołcze i liderzy MLM xD
  • Odpowiedz