Wpis z mikrobloga

@arturro94: Dorośli ludzie po spowiedzi często mają ochotę wręcz tańczyć na ulicy, są promienni, bo to przywraca łaskę uświęcającą, jedność z Bogiem. Coś bardzo abstrakcyjnego, ale realnego jednocześnie. A wy co, smutna żaba 24/7? A tutaj jest tzw. wylanie Ducha Świętego.
KawaJimmiego - @arturro94: Dorośli ludzie po spowiedzi często mają ochotę wręcz tańcz...
  • Odpowiedz
@arturro94: Najgorzej jak ksiądz zębów nie umył. Jak raz mi przez tą kratkę zajechało cebulą i papierosami to aż mnie zemdiło. Potem zupełnie odpuściłem sobie spowiedzi, trauma do dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@arturro94:
Byłem tylko na jednej spowiedzi (przed pierwszą komunią), grzechy wyznałem podobne, ksiądz powiedział, że coś słabe, to się wkurzyłem i więcej nie poszedłem :P
  • Odpowiedz
@arturro94: po mojej 1 spowiedzi już wiedziałem, że kościół nie dla mnie i nawet nie robiłem bierzmowania, moi kuzyni robili, a teraz jako dorośli i tak stali się ateistami lub mają kompletnie #!$%@? na religię xddd wyszło na moje. Już jako 14 letni szczyl wiedziałem lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arturro94: Niewiem jak wy ale ja sie sam spowiadam. Pisze grzechy na kartce odprawiam modły i pale je. Dodatkowo pomieszczenie oczyszczam białą szałwią w celu przepędzenia złych duszków/enegri itd
  • Odpowiedz