Wpis z mikrobloga

@Lubie_zupe: ja tylko znam Mirre i polecam ją z całego serca. Generalnie nie zawiodłem się nigdy na AdP więc gdybym miał więcej hajsów to i Quercie bym brał :)
Ostatnio kupiłem Acqua di Parma Colonia Ambra w ciemno i okazała się super. Colonia Oud kupiłem po testach w Notino i zakochałem się
@dr_love: @Qtavon: @Minishcap: czekam z niecierpliwością na African Leather. Do tej pory od MEMO poznałam jedynie French Leather i jednak mnie rozczarowało. Ujęcie skóry zupełnie nie w moim stylu, poza tym brakuje róży, brakuje limy a przede wszystkim brakuje większej głębi zamszu. Pokładałam w nim duże nadzieje, bo uwielbiam połączenie róży z cytrusami, a tutaj to wszystko brzmi trochę mdło.
@dr_love: Propsuję AdP za bardzo fajne kompozycje, bo wszystko co testowałam od nich, a trochę tego było, przypadło mi do gustu i jest jak najbardziej warte uwagi. Problem leży w tym, że również wszystkie z nich w ogóle się mnie nie trzymały. Kilka miesięcy temu planowałam duuużą rozbiórkę AdP, nazamawiałam próbek i z powyższego powodu zrezygnowałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeśli jednak kogoś się trzymają, to mocno
@corka_mirka: u mnie problem trwałości występował tylko w serii "Blu":. Szkoda, bo to piękne kompozycyjnie zapachy. np. takie Mirto di Panarea albo Fico di Amalfi. Colonie spoko., przynajmniej te co mam, tj. Essenza ,Ambra, Oud + te co testowałem też były na wystarczającym poziomie.
@Minishcap: cała drżę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dr_love: Zgadzam się z Blu, do Fico robiłam niezliczoną ilość podejść i w końcu rozstałam się z flakonem. Serię Blu dla mnie wygrywa zdecydowanie Mandorlo di Sicilia. Przyznam Ci się, że Essenza siedziała u mnie jeszcze słabiej, niż to co testowałam z Blu. Widocznie nie dla psa ( ͡° ͜ʖ ͡°)