Wpis z mikrobloga

Chciałem naprawdę głosować inaczej, ale mam już gdzieś gejów, zioło, szczepionki i kobiety w niechcianej ciąży. Głosuje na konfederację. To już problem innych ugrupowań i wyborców, że nie istnieje normalna partia, która nie licytuje się za pieniądze podatników i nie proponuje r--------a gospodarki.
Change my mind.
#neuropa #4konserwy #wybory #polityka
JebawczanRysionu - Chciałem naprawdę głosować inaczej, ale mam już gdzieś gejów, zioł...

źródło: comment_QIFO5P9q1wWgpSlhBppBmKf7hYMXgC50.jpg

Pobierz
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do skutku w takim razie:


@Just_Think_More: ale mnie kuc matematyka nie interesuje, tylko realnie liczby. 2250 zl to pensja minimalna, wiec uwolnisz tyle ile ci kolega wyjasnil. 600 + zl na ubezp zdrowotne siebie, dziecka, naukę, odkladanie na emeryturę. Xd

ma zamknąć drogę
  • Odpowiedz
Robol z fabryki oczywiście nie słyszał o kosztach pracodawcy XD


@Just_Think_More: robol z fabryki po prostu zacytuje kuca: wynagrodzenia w umowie nie ma? Nie ma. Zatem skoro na umowie masz 2250 zl brutto, to na jakiej postawie przyjmujesz 2700? Dobrej woli pracodawcy xd?

Jak ich dyma?


@Just_Think_More: zamrażajac pensje np. Zmuszajac do pracy ma chorobowym itd.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamerlan:

Dobrej woli pracodawcy xd?


Nagle wszyscy pracodawcy (upraszczając dla robola) mają wolne 2700-2250 wolnej kasy na pracownika. Chcąc przyciągnąć pracowników do siebie muszą podnosić
  • Odpowiedz
Chcąc przyciągnąć pracowników do siebie muszą podnosić pensje.


@Just_Think_More: ach ten oderwany od rzeczywistości kuc. To dlatego wola zatrudnic Saszkę niz dac Polakowi wiecej? Bo chca przyciągnąć pracownika?

A to umowy zabraniają
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamerlan:

ach ten oderwany od rzeczywistości

Prawa popytu i podazy są oderwane od rzeczywistości ? Weź to opisz dokladniej, nobel gwarantowany XD

To dlatego wola zatrudnic Saszkę niz dac
  • Odpowiedz
Prawa popytu i podazy są oderwane od rzeczywistości ?


@Just_Think_More: no twierdzenie, ze wszystkie koszty pracodawcy poszlyby do kieszeni pracownika, gdyby je "uwolnic" to mrzonka naiwnego kuca. Realne kwoty wskazywal ci kolega wyzej. Rynek zweryfikowal twoje mokre sny. Janusz woli zaplacic mniej pracownikom nie mowiacym po polsku niz kusic wieksza pensja.

Nie wiem skąd w tobie ten ciągły rasizm względem innych
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamerlan:

Rynek zweryfikowal twoje mokre sny.

O totototo. Prawa popytu i podaży działają :) gdyby nie działały, to wszyscy pracownicy dostawaliby minimalną, a tak nie jest.

Janusz woli zaplacic mniej pracownikom nie mowiacym po polsku niz kusic
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamerlan:

a dostaje 14 % zatrudnionych. Czyli ponad milion osob.

Czyli ich praca nie jest obecnie warta więcej. Przecież nikt wytwarzający pracy za 5k nie weźmie 2,2k xD

Pudlo i to puste, to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamerlan:

tak bylo. Doslownie. A nie, po prostu pracodawca jest januszem.

Wystarczy że inny jest trochę mniejszym Januszem i już popyt/podaz zaczyna działać.

Dać kapitalikami
  • Odpowiedz
Wystarczy że inny jest trochę mniejszym Januszem


@Just_Think_More: a po co, skoro mozna zatrudnic Ukrainca za mniej? Niestety twoja slepota na fakty, jest przyczyną korwinizmu okolonastoletniego. Smutne, ze sa ludzie, którzy lapia sie na historyjki o. paroweczkach i traktują je jak biblie.

, bo jak sam stwierdziłeś takie rzeczy to jest standard


@Just_Think_More: w firmach zagranicznych, ktore zatrudniają mniej niz polowe zatrudnionych xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamerlan:

a po co, skoro mozna zatrudnic Ukrainca za mniej?

Skoro byle Sasza jest dla ciebie zagrozeniem to mam złą wiadomość dla ciebie XD

Smutne, ze sa ludzie, którzy lapia sie na historyjki o. paroweczkach i traktują je
  • Odpowiedz
@Just_Think_More:

Skoro byle Sasza jest dla ciebie zagrozeniem to mam złą wiadomość dla ciebie XD


tylko podreslam ze polski pracodawca woli wykorzystac ich gorszą sytuacje finansowa i dac mniejszy zarobek niz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamerlan:

godne zarobki


Zdefiniuj godne XD od razu daj każdemu milion minimalnej bo na cholerę się ograniczać. Wprowadź dobrobyt ustawą i ubóstwo znieś, oczywiście też ustawa.
  • Odpowiedz