Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim,

szybkie przejście do konkretów.

Dylemat tyczy się tego, jaki kraj wybrać jako najlepszą destynację na zarobek.

Dotychczas wyjeżdżałem do gównoprac w UK. W wielkim skrócie mając osobny pokój i oszczędzając ale bez hardcoru typu same konserwy na śniadanie, obiad i kolację odkładałem ~ 600 funtów na miesiąc przy 160 godzinach.

Jako, że rzygam już Anglią, rozglądam się za innym kierunkiem. Najłatwiej znaleźć coś w Holandii jednak wiem, że wiąże się to z dzieleniem pokoju z co najmniej jeszcze jedną osobą (co jest moim zdaniem mało poważne) a godziny pracy również nie są pewne. I tutaj najważniejsze pytanie - czy mając pracę z agencji i te 160 godzin miesięcznie da się odłożyć przynajmniej te ~ 750 euro na miesiąc?

Pozdro dla wyemigrowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#emigracja #holandia #anglia #praca
  • 3
@pan_armstrong: kolego serio 600 funtów na miesiąc? Mam nadzieję, że dobrze przeczytałem. Miej ty szacunek do własnej osoby. Wyjedź jako opiekun osoby starszej do Niemiec. Płacą o 1200 euro netto w górę i masz własny pokój u seniora w domu i karmienie Cię jest w ich gestii, więc w teorii można ani centa nie wydać. Praca łatwa, lekka i przyjemna, dużo wolnego czasu, a można trafić na naprawdę fajnych seniorów. No