Wpis z mikrobloga

Beka z ludzi co mają po 20 lat, nigdy nie zapalili jednego papierosa w życiu, a jak ktoś im proponuje żeby spróbowali ten jeden pierwszy raz, to oni reagują jak na wieść o seksie analnym. I tłumaczysz takiemu, że to tylko by sobie opinię wyrobił na temat nikotyny, że przecież od jednej się nie uzalezni bo to niemożliwe. Ale on idzie w zaparte że siedemnaście lat temu jego piessynawujkastryjecznegobabci umar na papierosy i KU*WA PRZYSIĄGŁ sobie na honor że nigdy nawet nie spróbuje. To tak jakby spytać się znajomego czy chce posłuchać jeden kawałek jazzowy, zapewne i tak Ci się nie spodoba, a ten zaczyna jąkać się że NIGDY nie przesłucha nawet jednego bo jego stary to Krzysztof Komeda i jazz go zabił.
#bekazpodludzi #gorzkiezale #papierosy
a.....r - Beka z ludzi co mają po 20 lat, nigdy nie zapalili jednego papierosa w życi...

źródło: comment_8WVhTV3AgTM4DcumCpfTkQ1LF8To9tX0.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@akhdir: JA TYLKO KILKA BUCHÓW W ŻYCIU WZIĄŁEM ŻEBY ZOBACZYC JAK TO SMAKUJE ALE SIĘ ZAKSZTUSIŁEM JAKBYM WCIĄGAŁ DYM Z RURY WYDECHOWEJ PO CZYM STWIERDZIŁEM ŻE TO NIE DLA MNIE I H*J I NIE PALĘ BO TO #!$%@?!!!!
  • Odpowiedz
@akhdir: palacze to podludzie. I nawet z tym nie handluj.

#!$%@? z ryja, jebia ubrania, rano kaszel bo organizm probuje sie tego gowna pozbyc, a samo zaciaganie to jakbys #!$%@? dym z ogniska xD. No, ale co kto lubi, c'nie?
  • Odpowiedz
@akhdir: Lobby nikotynowe próbuje nowych sztuczek widzę. :P
Wykopki, przegrywy piwniczane bez znajomych wymykają się z systemu, nie przebywają z innymi ludźmi i dla towarzystwa nie ciungną peta tylko w tej piwnicy siedzą.
To trzeba było przyjść do nich i ich poniżyć, może zadziała, bo w końcu przegrywy mają niską samoocenę.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to tylko by sobie opinię wyrobił na temat nikotyny, że przecież od jednej się nie uzalezni


@akhdir: też dałeś koledze zaaplikować się doodbytniczo, żeby sobie wyrobić opinię? Raz w dupę to przecież nie pedał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@akhdir: wiadomo że bait, tylko że tacy ludzie serio istnieją i ich gorsi odpowiednicy od narkotyków. #!$%@? wyrocznie które wiedzą najlepiej co dla innych dobre tfu na nich
  • Odpowiedz
@akhdir: debilu ty, a nie pomyślałeś, że ludzie nie palą, bo to najzwyczajniej w świecie ŚMIERDZI ? I co mam palić żeby mieć żółte zęby, śmierdzące ubranie? No debil, czarnolisto!
  • Odpowiedz
@akhdir: A ja cię rozumiem. Nawet jak to słaby bite. Pewnie, że papierosy to gówno ale masz wolną wole by spróbować. Są ochydne? Zapaliłem i potwierdzam. Narkotyki są niebezpieczne? Bo tak mówią? Spróbowałem i wiem, że jeszcze jeden raz i bym popłynął. Nie dla mnie dziękuję. Mam własną opinie na podstawie doświadczenia. Proste.
  • Odpowiedz