Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darksed: no to porównaj wyniki do tych co osiągają inni na zawodach w PL. Na kanale Real Pharm masz dużo zawodów zapisanych. Najlepiej martwy powyżej 350, belka z 170-180kg, walizki po 150kg, I duża wydolność na biegowych. Inaczej będą same ostatnie miejsca. (jeśli chodzi o te co oni startują) W USA maja fajnie bo dla amatorów jest cały czas. No i zaznajomić się że sprzętem.
@biamiVajs: Poszukam coś jeszcze w necie. Teraz skupię się na wzmocnieniu chwytu i wyciskań nad głowę, dobrze że trenowałem dwubój przez kilka miesięcy to przynajmniej znam technikę podrzutu xD
@biamiVajs: @Darksed: Zobacz Strongman Arnold amateurs w tym roku ma takowe konkurencje

Super Yoke 400Kg / 25m
Frame Carry 385Kg / 25m regular straps allowed
12″ Log 140Kg / 1min /rep.
Atlas Stone 165Kg / 1,30m/rep 1.50min; Tacky allowed
DEAD lift 320Kg / 1,00min

A tak jak oglądałem trochę zawodów na naszym podwórku, to jeśli chodzi o ciąg, to 300kg to jest "entry level", 330kg środek stawki, 350-360 top/wygrywasz
@Darksed: No właśnie mnie to ciekawi, bo jeżeli bym trochę potrenował, zaczął używać nogi, to myślę że 150-180kg byłoby nawet w zasięgu.

Bo wiesz ja nie trenuję OHP, robię to jako deload, a i tak bez pomocy nóg robię 140kg... jakby dodać trening i zamienić to na push press to momentalnie bym dodał kilkadziesiąt kg.
180 to już piękny wynik( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba dorzucę do planu ciężkie pushpressy xD


@Darksed: Heh, wiesz jeśli chodzi o strongman, to takie konkurencje mi się podobają, właśnie ohp 1RM, ciąg 1RM w stroju i z paskami, to wydaje się ciekawe.

Natomiast cała reszta konkurencji, to już nie dla mnie, bieganie, walka z czasem. Do tego dochodzi ogromny problem w Strongman, czyli kontuzje, naprawdę trójbój przy