Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że jeśli jesteś głąbem potrafiącym tylko zamiatać podłogę, wozić cegły w taczce z miejsca A do B, czyli prace, w których można cię wymienić za menela z ulicy, to nie zasługujesz na nic więcej niż na wegetowanie od pierwszego do pierwszego. Przyszedł PiS i chce zwiększyć jakość życia głupiej hołoty kosztem ludzi zaradnych i inteligentnych. "Hehehe najwyżej se nie kupi iks szustki złodzij jedyn". I jeszcze 13 i 14 emeryturka dla tych darmozjadów emerytów, gdzie większość z nich to jacyś rolnicy, którzy gówno dali dla tego państwa bo tylko je rozkradali za PRL i nadal to robią Tfu na was i ten kraj.

#bekazpisu #bekazpodludzi #patologiazewsi #neuropa #4konserwy
  • 28
@przemek89x: @kezioezio: Ludzi prostych jest więcej, więc to w demokracji nigdy nie przejdzie. Mi się osobiście marzy eugenika i selektywne rozmnażanie tak żeby ludzi mądrych i zdrowych było coraz więcej, a prace proste będą mogły wykonywać maszyny. Ale do póki nie osiągniemy takiego rozwoju cywilizacyjnego musimy zagwarantować tym ludziom godne życie.
@przemek89x: A najlepsze jest to, że tacy ludzie myślą, że to oni zbudowali dobrobyt tego kraju xD Moja babcia zbudowała dom z kradzionych materiałów, żyła z rolnictwa i z tego, że państwo skupywało od nich płody rolne i zatrudniało ludzi, których nawet nie potrzebowało, dzięki czemu zadłużyło się tak bardzo, że jeszcze ja - jej wnuk - musiałem spłacać długi zaciągnięte przez państwo przez takich głąbów jak ona, czyli 99% ludzi
@kezioezio: pokolenie PRL zostało zarażone hasłem: "Czy się stoi, czy się leży..." I oni narzekają na tzw. "milenialsów" czy jak to tam się pisze. Śmieszy mnie też ich awersja to "wykształciuchów" , bo co to za praca, gdzie się człowiek nie spoci. I nie przekonasz ich, że to dzięki tym "wykształciuchom" mogą wykonywać swoje proste prace przy użyciu zaawansowanych narzędzi, a nie gołymi łapami.
Co do długów i emerytów, to masz
niż jakiegoś klikacza komputerowego


@DizzyEgg: W tych czasach? "klikacze" siedzą 24/24 w pracy bo brak neta dla wielu to rzecz gorsza od rozwalonego chodnika czy dziury na autostradzie. Nie mówiąc już że obecnie z komputera monitoruje/kontroluje się choćby elektrownie bo z podobnego komputera tylko kilkaset kilometrów dalej można by ją #!$%@?ć w #!$%@?. Więc czemu mam bardziej szanować Zośkę sprzątaczke kibli niż Mirka operatora monitoringu?
@kezioezio spokojnie w swoim czasie pozamienia się ich na "roboty i już oficjalnie nie będą niczym więcej niż pasożytami tego społeczeństwa, cierpliwie czekam po cichu studiując informatykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DizzyEgg Ale powiedz mi po co ? Jaki masz w tym zysk ? Liczysz że ktoś kiedyś się odwdzięczy? Zastanów się na ile jest to prawdopodobne że "karma wróci " a ile byśmy zyskali po prostu pozbywając się zbędnego balastu w społeczeństwie
@DizzyEgg już to robią i to nie jest żaden film sci-fi, relatywnie naprawdę za kilka- kilkanaście lat wiele zawodów przestanie istnieć a wraz z nim zapotrzebowanie na ludzi z tych branży. "Przyszłość nadejdzie jutro" czy to się komuś podoba czy nie ale tej lokomotywy już nie da się zatrzymac ¯_(ツ)_/¯
@kezioezio prezesie, nie wiedziałem że.masz konto na wykopie. Chce Ci powiedzieć że w poniedziałek zostanę dłużej, wtorek pewnie też, lubię moja pracę.
Opony zimowe do X6 by Ci się przydały.