Wpis z mikrobloga

Paris platynov jest moim zdaniem zniszczony przez jego nos plus łysienie. Z tego co mi się wydaje wzrost ma dobry, zarabia chyba też spoko no i ma fejm. Twarz no nie jest idealna, troche ma tych wad. Niby ma kobiete ale nie chce się ona pokazywać u niego na żadnym filmie, ciekawe dlaczego wstydzi się swojego mężczyzny? Klaun internetowy który ma taki wygląd nie jest zdobyczą zbyt dobrą, ale korzyści ze związku typiara ma, ciekawe jak wygląda btw.
Na jakims streamie ogladal instagram typiarki a tam zdj w bikini wypiete poslady praktycznie #!$%@? widac, typy z discorda #!$%@?ą sie ze to szlauf, a ten "NIE MOZESZ TAK MOWIC O KOBIECIE KTOREJ NIE ZNASZ"
Społeczeństwo ma o nim różne zdania ale raczej go tolerują bo on szerzy te farmazony o samo rozwoju itp. Czasami mi go szkoda że on nie rozumie czarnej pigułki.
#parisplatynov #incel #blackpill #przegryw
Czarnapixapl - Paris platynov jest moim zdaniem zniszczony przez jego nos plus łysien...

źródło: comment_0olJ3sCcUGaVVoZwzbvj1qJo8iuwhfxp.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Czarnapixapl: lecą na niego bo typ ma niesamowitą gadkę i poczucie humoru jak masz #!$%@? w kosmos socialskill to nie musisz być jakiś wspaniały, ja 23 lvl 8/10 przynajmniej i nawet sie nie lizalem bo sociale na samym dnie. A on miał laskę poprzednią jak jeszcze nie był sławny
  • Odpowiedz
@Czarnapixapl: ale #!$%@? bzdury xD
w jaki sposób zniszczony? myślisz, że wszyscy na świecie mają problemy z niską samooceną? nie żebym go bronił, bo nie jestem żadnym fanem, ale typ jest tak dynamiczny i pewny siebie, że on zdaje sobie sprawę doskonale z tego, że pewnych rzeczy w sobie nie zmieni więc trzeba mieć na nie #!$%@? i pracować nad tymi, które zmienić można. ty z jego nosem płakałbyś 24/7, on
  • Odpowiedz
@Czarnapixapl: jestem spokojnie, ostatnio nawet przeprowadzałem test na apkach i pisały 10/10, najnizej 8 i pisały wooow ale słodziak ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet psychiatra mówił, że jestem przystojny i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LowTestBoi: Dynamicznością to on zarabia, zabawia lud. Dużo ludzi też nie lubi jego zachowania. Siedzenie w piwnicy kompletnie poryło ci banie, nie możesz na trzeźwo ocenić sytuacji, wyjdź do ludzi i zaobserwuj troche zachowań. W wielu sytuacjach Paris zachowuje się żenująco i jest zagubiony, co dopiero o podrywaniu mówić.
  • Odpowiedz
@HarrsonDW: gosciu jak maja na mnie w realu zwracac uwagę jak mieszkam na wsi 100 mieszkancow i nigdzie nie chodze XD. A druga sprawa to myślisz, że jak jesteś 8 i pójdziesz do sklepu to nagle do CIebie podbiegają? XD patrzą się na mnie, ale ja z reguły spuszczam wzrok XD
  • Odpowiedz