Wpis z mikrobloga

Przez przypadek dalam jakiemuś ciapciakowi superlike, który nie miał zdjęć. No to uj, sprawowało. Nazajutrz wrzucił swoje, (jedno nawet z silownia, beka xD) a tu moim oczom ukazuje się Mega kuwa pasztet. O japrdl, powinni wprowadzić jakąś selekcję przed rejestracją paskud. Aż rzygać mi się chce, widząc te mordy. Tfffu pluje na was brzydale.
Na samą myśl, że mogłby mnie dotykać, całować, to aż mi się cofa orenżada z komunii. Tffuu...
#tinder #brzydkipan #niebieskiepaski #rozowepaski #paskudnyniebieskipasek
  • 41
  • Odpowiedz
@Ewa95 typowa p0lka max 6/10 (z szpachlą i dobrymi kątami zdjęć) myśli że jest niewiadomo kim bo spermiarze dają laiki na tinderze XD
beka z ciebie XD
wiesniaro z tindera XD
  • Odpowiedz
  • 0
@tom44 gówno wiesz czy mam szpachle, czy nie. A już w szczególności czy 6/10. 6/10 to sam możesz takich szukać, albo w mniejszej skali xD Beka, to jest z Ciebie, nie moja wina, że mama z babcią całe życie Ci wmawiały, że jesteś przystojny. Sam musisz być wieśniakiem, skoro o tym mówisz p0laku
  • Odpowiedz
Fakt faktem, że powinna zostać wprowadzona selekcja i wszelkie konta z dziwnymi zdjęciami, bez zdjęć, z niewyraźnymi zdjęciami albo zdjęciami sugerującymi wysokie upośledzenie umysłowe (wywieszony jęzor, filtr z mordą psa, etc.), bez opisu = out.
  • Odpowiedz