Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dowody, że moja różowa, o ile już się nie spotkała, to ma zamiar spotkać się z typami z netu. Porusza też temat seksu, więc wiadomo do czego to dąży.
Szkoda tych lat spędzonych razem, ale z tego gówna już bata nie ukręcę, więc zaczynam mieć to w dupie.
Robić inbę teraz czy poudawać głupiego i pozbierać dowody aż do czegoś dojdzie i wtedy skonfrontować ją z dowodami i kazać się pakować?
Teraz będzie rzewnie płakać, że była głupia i już nie będzie, a tak naprawdę zacznie się lepiej kryć i wtedy ciężej będzie cokolwiek udowodnić. Oczywiście ja bym tego nie kupił, ale zaraz będzie płakać wszystkim, że ją okrutnie zostawiłem "bez powodu".

Przy okazji jej koleżaneczka, która ją dopinguje w przyprawianiu mi rogów chwali się, że od lat zdradza męża. Znam kolesia i jest bardzo spoko, więc nie wiem czy nie odpalić podwójnego ładunku i nie wysłać jemu dowodów. Ciekawe czy będzie taka wesoła jak się betabankomat skończy.

PS. Jeszcze niedawno dałbym sobie uciąć za nią rękę. I bym teraz kur*a nie miał ręki.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście, że dowody, a jeszcze lepiej związać się na szybko z inną, by jej dupa zapiekła i żeby cię wyzwała od #!$%@?.

A następnie pokazać dowody, że zrobiła to pierwsza, hipokrytka.

Znam kolesia i jest bardzo spoko, więc nie wiem czy nie odpalić podwójnego ładunku i nie wysłać jemu dowodów.


Wysyłaj.

PS. Jeszcze niedawno dałbym sobie uciąć za nią rękę. I bym teraz kur*a nie miał ręki.


Wierz w siebie,
@AnonimoweMirkoWyznania: Stary, skoro jej koleżaneczka tak robi to znaczy że jest twoim potencjalnym wrogiem i namawia ją do czegoś co sprawi że rozpadnie się wam związek. To twój przeciwnik - Podejmij walke i ogarnij szmate. Szkoda tamtego bo marnuje sobie czas z tych szlauchem. Ja bym zaczął najpierw od wysłania jej facetowi dowodów ;) Co do twojej to zbieraj narazie dowody i cierpliwie czekaj co zrobi tak żebyś był w 100%
@KapitanWarzywo: Jeżeli znają się od dłuższego czasu to z pewnością mają wspólnych znajomych, znają Soję rodziny etc. Bez jasnej sytuacji ex będzie mu chciała zepsuć reputacje. Ewidentnie jest bezwzględna i nie zależy jej na dobru OPa.