Wpis z mikrobloga

K---a drogie wykopki, nawet nie wiecie jak się cieszę, że już zakończyłem edukację. W tym przekonaniu utwierdziła mnie tylko moja siorka (level 13). Wczoraj po 3 dniach od rozpoczęcia roku szkolnego powiedziała mi, że jakaś nauczycielka od biologii po pierwszej lekcji (była to nowa nauczycielka, moja siostra jej nie znała) zatrzymała ją po lekcji w klasie i darła mordę za to, że nie powiedziała jej dzień dobry na korytarzu. W ilu nas jakieś głupie p---y, sfrustrowane nauczycielki zabiły pasję do jakiegoś przedmiotu lub kompletnie zniszczyły chęć do zgłębienia danej dziedziny. Szkoła to chyba najgorszy etap w życiu człowieka, trzeba znosić humorki osób, które zdecydowanie nie powinny pracować z dziećmi. Współczuję wszystkim dzieciakom, które muszą takie osoby znosić codziennie.
#edukacja #szkola #nauka #podbaza
S.....n - K---a drogie wykopki, nawet nie wiecie jak się cieszę, że już zakończyłem e...

źródło: comment_Ax8QCitLxtINBFIDUZ7SELJEfXBrk3HX.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 104
@Spleen: wielu nauczycieli to ludzie oderwani od rzeczywistości którzy wprost przyznają że jedyną motywacją dla nich byłyby pieniądze i mają w dupie drugiego człowieka- smutne ale trochę prawdziwe
  • Odpowiedz
@Spleen: miałem też takie bulwy szkolne, wielkie panie nauczycielki, aprawda jest taka, że na pedagogikę idą same odrzuty xD xD, ludzi z pasją tam jak napłakał xD - zresztą, nikt wartościowy nie będzie się z bachorami użerał, jeżeli może normalnie zarobić xD.

Mnie też biurwy chciały zniszczyć, ale wytrzymałem - ogólnie im wyżej w szkole, tym lepiej, ale bez szału. Mam nadzieję, że ZNP upadnie, a nauczycieli dotknie redukcja zatrudnienia,
  • Odpowiedz
@Spleen: Najgorsi są tacy ludzie co się czują ważni. A ta uczycielka zdaje się być idealną kandydatką na taką osobę. Nie piastuje wysokiego stanowiska, nie zmienia świata, ale osoby które chcą zdać, są zmuszone z nią spędzić troche czasu. I wtedy się zaczyna, na każdym kroku podkreślanie że JESTEM WAŻNA, i TRZEBA SIĘ ZE MNĄ LICZYĆ. Taki typ kanalii który jak usłyszy że dwóch chłopców rozmawia że nie może się
  • Odpowiedz
@Spleen: No niestety edukacja to nie bajka. Pomijając "przydatność i praktyczność" przyswajanej wiedzy, to sama forma szkolenia jest poyebana. W gimnazjum religii uczył mnie ksiądz, który przeklinał - chwalił się nam, jak to kazał jednemu z uczniów wypiehdalać (nie wymawiał "r"). A szkoda gadać ludziska... dobrze że to już za mną.
  • Odpowiedz
@Spleen:

W ilu nas jakieś głupie p---y, sfrustrowane nauczycielki zabiły pasję do jakiegoś przedmiotu lub kompletnie zniszczyły chęć do zgłębienia danej dziedziny


Podejrzewam, że w żadnym. Prawdopodobnie tej pasji nigdy tak naprawdę nie było.
  • Odpowiedz
@Spleen wymienić wszystkich nauczycieli na roboty. Serio ale to naprawdę miało by sens, jest dostępny 24/7, nigdy nie wyprowadzi się go z równowagi, ma nieskończona cierpliwość, nie będzie się wyżywać na dzieciakach za sprawy prywatne, nie może być rasistą ani nie może " uwziąć " się na kogoś... Lol pomyślcie o tym
  • Odpowiedz
@Spleen: U mnie w liceum niektórzy kazali się zwracać „Panie Profesorze” xD Miałem bekę, na uczelni jest nie do pomyślenia powiedzieć do jakiegoś doktora czy asystenta profesorze XD I zazwyczaj to były te miernoty z polskiego i historii po najgorszych uczelniach...
  • Odpowiedz
@Spleen: stare panny z matematyki zabily we mnie motywacje do krolowej nauk, a polonistka z morda wielka i komuszym pastwieniem sie nad kazdym, sprawila ze dzis nie zarabiam hajsow rapujac :D

Ogolnie szkola zabija orygginalnych i inteligentnych ludzi. Zakuj, zdaj, wygraj olimpiade, nie miej zycia, miej pieniadze i prace. Tyle w temacie zawodu opanowanego przez p----------e nieudaczne samice. Powaznie to stwierdzam, dowodem sa moi koledzy co przepadali i uczyli sie
  • Odpowiedz
W ilu nas jakieś głupie p---y, sfrustrowane nauczycielki zabiły pasję do jakiegoś przedmiotu lub kompletnie zniszczyły chęć do zgłębienia danej dziedziny

Podejrzewam, że w żadnym. Prawdopodobnie tej pasji nigdy tak naprawdę nie było.


@Turysta_Onanista: Mi w gimnazjum nauczycielka od fizyki powiedziała wprost, żebym nie szedł na mat-fiza, bo "nie wiem, na co się piszę". Poszedłem, nie żałuję. Zajawka na fizykę została mi do dziś ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zalazala: nie o to chodzi kurva
Że pracują dla hajsu to normalne ale jak mi nauczyciel mówi że dopóki zarabiają słabiej to będą uczyć bylejak to ja mogę się raczej cieszyć że edukacja już za mną
  • Odpowiedz
@Spleen Racja, gdyby nie c-----i nauczyciele, to szkołę wspominałbym świetnie. Tzn. liceum, bo tam już byłem w towarzystwie w większości ogarniętych rówieśników, najgorsza była gimbaza, gdzie trzeba było użerać się z sebixami i karynami.
  • Odpowiedz
@Spleen: miałam różnych nauczycieli, ale nigdy takiej sytuacji. weźcie może z rodzicami pójdźcie do dyrektora, że taka sytuacja miała miejsce. nie ważne czy szkoła, praca czy cokolwiek. jak się przemilcza to takie jednostki czują się dobrze i bezkarnie w środowisku. po pierwsze brak tolerancji i zgłaszanie wyżej przełożonym no chyba, że lubicie jak się traktuje tak was i waszych bliskich to już inna sprawa ¯\_(ツ)_/¯ tylko nie wiem do kogo
  • Odpowiedz