Wpis z mikrobloga

@szperacz: Może niektórzy nie są przegrancami i wola mieć jedną kobietę, a samochód jej kupują bo zasługuje na to i ich na to stać. Codziennie chodzą do pracy, mieli jakiś pomysł na biznes i nie siedzą pół dnia przed kompem pisząc komentarze z bólem dupy.
  • Odpowiedz
@Bezglutenu:

1) na temat - op napisal ze "dosc mlode". potem komentarze w ktorych komentujacy wyobrazaja sobie laske 20+ w #!$%@? w kosmos SUVie i komentujacy maja cos innego na mysli. "korpolaski" 20+ w korpo kokosow nie zarabiaja. korpolaski w wieku 30+ moga juz jak najbardziej.

2) "@Samuraj_Jack2019: co? znowu jakiś wysryw nie na temat - na temat. Jakbys poczytal czasem mirko to bys wiedzial (nie wiem czy czytasz czy nie) ze taki typ pojawia sie w standardzie komentarzy: laski to #!$%@?, 20 lat maja w #!$%@? wymagania i laduja kolo 30 tki z kotem za lada Zabki albo Biedronki. Potem taki op dokonuje takiego spostrzezenia jak tutaj i nagle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pan-violaceus: A może to jest taki spisek. One się składają w kilkanaście na ratę leasingu. I się umawiają na terminy szpanowania na mieście. Taka spółdzielnia.
  • Odpowiedz
@kirsen: budzet domowy? pary? po 50 tce? mozesz mi wierzyc ze sporo. A nawet jesli troche przesadzilem to i tak wrocmy do obserwacji opa - ile tych "mlodych lasek" w suvach mijasz na ulicy? Co 2 samochod? Co 5? Co 10? Co 30? tak czy inaczej - sciagnij ten budzet domowy do polowy z hakiem (50-60 kola). to juz sie robi calkiem pokazna liczba. przemiel to przez wyliczona na oko
  • Odpowiedz
@pan-violaceus: spadki. Polskie społeczeństwo bardzo szybko się starzeje. Dzisiaj wnuki odwiedzają dziadków dwa razy, podpisać akt notarialny, odebrać polecony z ksiąg wieczystych. Średnia cena mieszkania to około 200k, sprzedają biorą kredyt, działkę mają i się budują uprzedzając kolejne pytania. Co do suv to np. Hundaii ma ofertę dla mundurowych, solidna zniżka. Ta grupa ma emerytury w PL w wieku 45 lat, dodatkowo pracują więc na raty nowego Suva mają. Tych
  • Odpowiedz
@niko444: Na pewno w teren nadaje się lepiej niż Passat. Ja mam BMW X1, niby jakiegoś mocno wysokiego zawieszenia toto nie ma, ale na leśnej drodze z dołami jest różnica. W sumie w #!$%@? to mam, bo w terenie nie jeżdżę, ale w mieście przy podjeżdżaniu pod krawężniki np się przydaje. Poza tym wyżej siedzisz, więcej widzisz, wygodniej się wsiada albo wkłada gówniaka w fotelik. Jak ostatnio jeździłem czymś niskim
  • Odpowiedz