Wpis z mikrobloga

Mirki, czy znalezienie pracy z 2,5kna rękę w Wawie dla studenta zaocznego bez większego doświadczenia (8 miesięcy w pracy) da radę coś znaleźć?

Bo mam schizę, widzę pełno ofert na olx. ( _)

A starsi mi mówią że jestem #!$%@? że wierzę w to, że ktoś da mi na start dwójkę na rękę.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Planowałem wynająć kawalerkę z ich niewielką pomocą ale teraz już nie wiem czy to ma sens skoro z pracą jest niby tak ciężko...

Mam podstawowe umiejętności potrzebne do większości prac, czy to biurowych, fast foodowych czy dostawczych.

Szybko ogarniam i nie robię roboty na #!$%@? i pracodawca może na mnie liczyć w pracy. XD

Bo teraz w swoim mieście to największa wypłata jaką wziąłem za 150h pracy na 3/4 to 1703zl

No weź przeżyj za to xd


#praca #warszawa #zarobki #studia #pomocy

Tak trochę. #januszex
GajuPrzegryw - Mirki, czy znalezienie pracy z 2,5kna rękę w Wawie dla studenta zaoczn...

źródło: comment_NbYEPbxRD1gDa7NelUYKnKmHZZ0j8Dzn.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • 1
@Niuskul Wow. To na brutto to coś kolo 3.2k

Nie no to za taką pensję to mógłbym opłacić mieszkanie, studia i nie biedować.

Wiesz może czy to łatwa stawka do osiągnięcia przy szukaniu pracy? Bo tak jak napisałem zakłady pracy, produkcja, montaż odpadają. Źle na moją psychikę wpływa taka praca.
  • Odpowiedz
  • 2
@Ozianin znalazłem kilka tańszych ofert w gorszych lokalizacjach.

Mam samochód więc dojazd do pracy mi nie przeszkadza.

A kawalerki znalazłem z opłatami sporo poniżej 2k.
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw ja od marca czekam na pazdziernik na studia, wiec zakrecilem sie na magazyn panstwowki z kolega ze studiow z 1go stopnia. Tez sie troche obawiałem, ale trafila sie fajna ekipa i wporzo ludzie dlatego proponuje nie odrzucac pewnych kategorii pracy z obawy na psychikę, bo zawsze mozesz w kazdej chwili odejsc. A jak nie sprawdzisz to sie nie nauczysz. Czy to latwa stawka to nie wiem xD dla mnie to
  • Odpowiedz
  • 1
@NukeOps liczyłem w pamięci z paska z pensją za sierpień... Opłaty podatek i składki wyszły 450zl.

Jako że nie jestem w tym biegły to zazwyczaj korzystam z kalkulatorów płac w internecie xD

Przyznaję mój błąd. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Niuskul Tak też myślałem że w większym mieście nikt nie będzie się za mniej z domu ruszał ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie odrzucam pracy produkcyjnej tylko niestety jestem do niej mocno uprzedzony. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@NukeOps
@Aiwaz

Łapie się na PIT jeszcze młoda dupa ze mnie jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale nie dawałem tej deklaracji bo chciałem odebrać hajs przy rozliczeniu podatku przez miesiąc do końca maja powinien dojść na konto to akurat będzie łącznie na ubezpieczenie do auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Aiwaz Auto mam od dłuższego czasu ¯_(ツ)_/¯
Studia i część mieszkania opłacą starsi. Tyle by ich nie przeciążać finansowo.

Resztę życie, część mieszkania, żarcie, miejski bilet. Auto na zakupy i dojazdy do miasta jeśli lokalizacją byłby gdzieś na obrzeżach.

1k mieszkanie, 1k na żarcie i transport. Tyle muszę
  • Odpowiedz
Bez doświadczenia trudno o normalną ofertę, bo janusze na tym żerują, by zbić koszty xD na początek jakieś 2300-2500 już z pitem zerowym powinieneś dostać bez najmniejszego problemu gdziekolwiek. Jak ktoś Ci daje dwójkę lub mniej i do tego w Warszawie to śmiej mu się w ryj, broń Boże nie bierz tego i nie psuj rynku ( _) i tak połowa studencików rozpieściła januszy #!$%@?ąc za minimalną, bo w
  • Odpowiedz
  • 0
@eintopf Nie mam porównania z większym miastem.

W moim chlewie obsranym gównem max w jakikolwiek sklepie to podstawa 2250 i 450 premii absencyjnej, czasem premia jakaś dodatkowa, ale mówili mi pracownicy że jej na oczy nie widzieli.
  • Odpowiedz