Wpis z mikrobloga

Mirki, czy znalezienie pracy z 2,5kna rękę w Wawie dla studenta zaocznego bez większego doświadczenia (8 miesięcy w pracy) da radę coś znaleźć?

Bo mam schizę, widzę pełno ofert na olx. ( _)

A starsi mi mówią że jestem #!$%@? że wierzę w to, że ktoś da mi na start dwójkę na rękę.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Planowałem wynająć kawalerkę z ich niewielką pomocą ale teraz już nie wiem czy to ma sens skoro z pracą jest niby tak ciężko...

Mam podstawowe umiejętności potrzebne do większości prac, czy to biurowych, fast foodowych czy dostawczych.

Szybko ogarniam i nie robię roboty na #!$%@? i pracodawca może na mnie liczyć w pracy. XD

Bo teraz w swoim mieście to największa wypłata jaką wziąłem za 150h pracy na 3/4 to 1703zl

No weź przeżyj za to xd


#praca #warszawa #zarobki #studia #pomocy

Tak trochę. #januszex
GajuPrzegryw - Mirki, czy znalezienie pracy z 2,5kna rękę w Wawie dla studenta zaoczn...

źródło: comment_NbYEPbxRD1gDa7NelUYKnKmHZZ0j8Dzn.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • 1
@pacmanek Wiesz ja jako pracownik szeregowy który jako jeden z nielicznych ludzi którzy łapali wszystko co się do mówi byłem traktowany jak jakaś #!$%@? złota rączka. Zrób to zrób tamto, wykonywałem pracę za innych pomagałem innym pracownikom i wykonywałem też swoje obowiązki... Premii nigdy nie dostałem.

Bo miałem dwa albo trzy spóźnienia jedno dwie drugie dosłownie półtorej minuty i drugie w #!$%@? poważne 4 minuty. Raz zaspałem, raz był wypadek i musiałem zmienić trasę i raz byłem zaspany i przejechałem zjazd XD

Po takim zdarzeniu (gdzie zostawałem po 5-15 min) codziennie byle coś pomóc czy dokończyć robotę a nikt mi tych minut nie doliczył to powiedziałem, że to #!$%@?ę i się trochę szacunku do siebie nauczyłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@eintopf Zainteresuję się jak najbardziej.

Na razie przejrzę oferty ogólnie na olx. Umówię parę rozmów w różnych dziedzinach. Bardziej mnie jara jakaś dynamiczna praca, w sklepie już dłuższy czas pracował znam ten system pracy, nie jest zły, ale wbrew temu co mówią mało przyjazny studentom. Zależy też od kierownika sklepu, jeden może być przemiłym i uczynnym człowiekiem, drugi zmieni twoją pracę w piekło na ziemi dla rozrywki xDDD

I wiadomo w
  • Odpowiedz
  • 0
@Ozianin znalazłem kilka tańszych ofert w gorszych lokalizacjach.


Mam samochód więc dojazd do pracy mi nie przeszkadza.

A kawalerki znalazłem z opłatami sporo poniżej 2k.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mato starzy najlepsi "Że oni mieszkali w akademiku i im wszystko pasowało i nawet poznali fajnych ludzi."

No dobrze, że wszyscy jesteśmy tacy sami i bierzecie zdrowie psychiczne i charakter swojego syna pod uwagę. Dziękuję. Rodzice na medal, starszy przez 22 lata życia nic się o mnie nie dowiedział xD No dosłownie nic.

@Habemuspapam69 Ciężko mi powiedzieć na produkcji zazwyczaj są wyższe zarobki niż w szeregowej pracy. Może masz lepsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wiesz ja jako pracownik szeregowy który jako jeden z nielicznych ludzi którzy łapali wszystko co się do mówi byłem traktowany jak jakaś #!$%@? złota rączka. Zrób to zrób tamto, wykonywałem pracę za innych pomagałem innym pracownikom i wykonywałem też swoje obowiązki... Premii nigdy nie dostałem.


Bo miałem dwa albo trzy spóźnienia jedno dwie drugie dosłownie półtorej minuty i drugie w #!$%@? poważne 4 minuty. Raz zaspałem, raz był wypadek i musiałem zmienić trasę i raz byłem zaspany i przejechałem zjazd XD

Po takim zdarzeniu (gdzie zostawałem po 5-15 min) codziennie byle coś pomóc czy dokończyć robotę a nikt mi tych minut nie doliczył to powiedziałem, że to #!$%@?ę i się trochę szacunku do siebie nauczyłem.

Wszyscy
  • Odpowiedz
  • 0
@modzelem Być może.

Ale nie mam zamiaru się bujać po mieście autem. Znaleźć parking niestrzeżony, blisko najbliższego przystanku i z niego jeździć na miasto.

Samochodem po Warszawie to się tylko opłaca jeździć w przypadku robienia większych zakupów by nie dźwigać. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz