Wpis z mikrobloga

@pokey: Bardzo wątpię, że a) mam powyżej 20% tkanki tłuszczowej (w sumie zależy od metody, ale nawet impendacja nie wykazywała więcej niż 15% przy podobnych wymiarach), b) że ci jest przykro - raczej podejrzewam, że udajesz debila. ¯\_(ツ)_/¯
@anonymous_derp: Nie sądziłem, ze w obronie swojej marnej sylwetki bedziesz uciekał sie do obrażania. Tak czy inaczej nie zmienia to udziału procentowego tkanki tłuszczowej w masie Twojego ciała.
@anonymous_derp: Wzór marynarki wojennej USA xD. Zmierzyłem z ciekawości -7% BF a bliżej mi, niestety, do Ciebie niż do atlety. Impedancje za 5 zł u dietetyka też możesz wyrzucić do śmieci. Gdy jeszcze ćwiczyłem na poważnie, to potrafiło pokazać poniżej 2%.
Wzór marynarki wojennej USA xD. Zmierzyłem z ciekawości -7% BF a bliżej mi, niestety, do Ciebie niż do atlety.


Kto powiedział, że jestem lub chcę być atletą?

Impedancje za 5 zł u dietetyka też możesz wyrzucić do śmieci.


Trudno mi w takim razie sobie wyobrazić, co musiałbym zrobić z opinią za darmo jakiegoś wykopka na podstawie niskiej rozdzielczości zdjęcia.

Gdy jeszcze ćwiczyłem na poważnie, to potrafiło pokazać poniżej 2%.


Super, gratuluję. Co
@anonymous_derp: Są zupełnie nietrafione. Nawet na nieostrym zdjęciu widać ci boczki, brak jakiegokolwiek zarysu mięśnia. Wyłóż hajs na jakąś densytometrie i przestań się błaźnić jakimiś wzorami z neta, które dają oderwane od rzeczywistości wyniki.