Wpis z mikrobloga

@Tarec: Mówisz o lusterkach czy o obkręcaniu się do tyłu? Akurat patrząc w lusterka to tylko lekko ruszam głową, nie jak gapienie się do tylu wykręca całą szyję. No chyba że ktoś przygotowuje się do zrobienia loda, to takie ruchy to pewnie dobre ćwiczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak nie masz czujnika parkowania, to tak jest po prostu wygodniej.


@looongier: Ja tak parkuję z głową przez tył z czujnikiem parkowania. Lusterka służą mi tylko do korekty, gdy czujnik parkowania pipka coraz szybciej. W efekcie cofam szybko i dokładnie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
To się bierze z tego, że jak nasi ojcowie uczyli się jeździć to w ówczesnych samochodach było jeszcze cokolwiek widać przez tylną szybę a nie jak w nowszych autach masz niską szybę, do tego w połowie zasłoniętą zagłówkami.


@smk666: w autach klasy premium (nie, skoda superb nie jest premium xD ) można spotkać nadal składane tylne zagłówki z pozycji kierowcy. Teraz już często przez funkcje w komputerze ale w Mercedesach jeszcze
pepies - >To się bierze z tego, że jak nasi ojcowie uczyli się jeździć to w ówczesnyc...

źródło: comment_liNCHPCF0Lqdn6aLpjiciX2T1L3y40uv.jpg

Pobierz
w autach klasy premium (nie, skoda superb nie jest premium xD ) można spotkać nadal składane tylne zagłówki z pozycji kierowcy.


@pepies: Miałem to w Mercedesie z lat 80-tych.