Wpis z mikrobloga

@smk666: u mnie w aucie wlasnie nic nie widac po odwróceniu się, bo szyba jest pod dużym kątem i sama linia tylnej półki jest wysoko, ba w drugim aucie nie mam w ogóle tylnej szyby i lusterka wstecznego, ciekawe jak wg niektórych miałbym cofac XD lusterka + parktroniki i jechanr
  • Odpowiedz
To się bierze z tego, że jak nasi ojcowie uczyli się jeździć to


@smk666: Zdawałem prawo jazdy w 2001 roku. To się birze z tego, że mnie po prostu instruktor uczył: " Jak się jedzie do przodu to się patrzy do przodu, jak się jedzie do tyłu to się patrzy do tyłu."
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Edisonof: A ten instruktor albo chociaż większość egzaminatorów pod których Cię uczył to pewnie leśne dziadki 50+ co pierwszych nawyków nabrali w maluchu albo kredensie.
  • Odpowiedz
@smk666: Instruktorzy którzy mnie uczyli coś około 40 lat max a wordzie różnie jeden chyba 50 max, nie było tak źle, choć wtedy oblewali równo i pamiętam że na grupę 15 osób zdawało 2-3.
  • Odpowiedz
@antoniomargaretti ja na egzaminie na prawko jakieś 3 lata temu, musiałam cofać przy robieniu tunelu tak jak na drugim obrazku. Ogólnie zdarza mi się tak cofać do teraz xD ale długo walczyłam po kursie żeby nauczyć się dobrze na lusterka (òóˇ)
  • Odpowiedz
@antoniomargaretti: W większości aut znacznie lepiej cofa się z lusterkami, umiejętność posługiwania lusterkami przydaje się jak musisz wsiąść do jakiegoś busa czy coś pokroju Caddy w którym po obróceniu się nic nie widzisz o i oczywiście nie masz też lusterka wstecznego.
  • Odpowiedz