Wpis z mikrobloga

Dziś zwalniam się z #pracbaza. Po 16 opisze dlaczego tak się stało i co do tego doprowadziło jeśli oczywiście będziecie chcieli wiedzieć. Pisze tak wcześnie bo wiadomo ze trochę stresik a powinienem wstawać dopiero za godzinę. Dajcie proszę jakiegoś plusika albo dobre słowo dla otuchy.

#oswiadczenie
  • 62
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kwiato: ja pie... co to za moda na żebroplusy za trailery... Albo opisuj i czekaj na plusy a nie żebroplusy: daj plusa to coś napiszę...(°° wykopie co z Tobą? ( _)
  • Odpowiedz
@labla: żeby chociaz podawali co to za firma, a tak zwykłe żebroplusy. Klasycznie szef janusz, w pracy same debile i tylko op jest tam mądry, kreatywny i pracowity. Aha no i klasyka: beze mnie biuro jebnie
  • Odpowiedz
@kwiato: jestescie jakimis #!$%@? ze nie potraficie rzucic normalnie wypowiedzeniem tylko robicie jakies trailery wpisow ktore i tak pozniej nie powstaja

zreszta skladanie wypowiedzenia 4 dnia miesiaca XD to jeszcze z miesiac popracujesz chyba ze pracowales na uoz lub mniej niz 6 miesiecy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@labla: @marsellus: dzięki za słowa otuchy w sytuacji kiedy nie czuje się najlepiej, naprawdę mi to pomaga

@kwiato: nie lepiej napisać z grubsza o powodach tej decyzji? Za dużo ludzi rzuca ciekawego wabika a potem okazuje się że albo bait albo sprawa nie warta uwagi. Jeśli szanujesz swój czas to postaraj się uszanować to że wykazujemy jakiekolwiek zainteresowanie twoim wpisem.
  • Odpowiedz