Wpis z mikrobloga

@NuclearCycling: serio potrzeba Ci serwisu za milion złotych? przecież to wystarczy długa szpilka, dwie nakrętki i dwie podkładki większe od sterów. Wszystko dostępne nawet w warzywniaku. 5 minut roboty dla największego debila, choć ten zrobił by to nawet młotkiem :)
  • Odpowiedz
@GrubyKociol: hehe, w nowej ramie to może nie być takie proste. Często wymagane jest frezowanie, bo spawy spowodowały spęcznienie materiału. Sam obserwowałem montaż w mojej ramie. Za kilkadziesiąt złotych lepiej niech ktoś inny się pomęczy, ten kto ma profesjonalny sprzęt do tego.
  • Odpowiedz
Często wymagane jest frezowanie

@globalbus: założyłem setki sterów, i nigdy rama nie wymagała frezowania. Ba, nawet nie słyszałem by ktokolwiek robił takie coś z ramą więc jestem mocno zdziwiony. Zresztą główka ramy i gniazdo na łożysko jest daleko od spawu. Jak Ci tak bardzo zależy to podzwoń po serwisach i gdzie zrobią od ręki tam pojedź.
  • Odpowiedz
@dymel: Tempest V3, jestem podekscytowany, bo części właśnie spływają i już nie mogę się doczekać, kiedy gdzieś wyruszę :D. Dokupiłem do tego wideł Fyxation Sparta, bo rower ten ma być wyprawowym :}.

@krabozwierz: mniemam, że jesteś teraz jakoś w połowie gimnazjum, pozwól, że wytłumaczę:

To są komputery "retro", które są jednym z hobby mojej dziewczyny. W gablocie widzisz Commodore C64, Atari 520 ST, Atari 130XE, ZX Spectrum 48K, dwa stare
  • Odpowiedz
mniemam, że jesteś teraz jakoś w połowie gimnazjum, pozwól, że wytłumaczę:


@NuclearCycling: No to źle mniemasz, bo czasy gimbazy mam już dawno za sobą. Nie każdy musi się interesować komputerami na tyle, żeby z kawałka zdjęcia rozpoznać komputer, czy co to tam jest. Jeden zna się na ogórkach, a drugi na ogrodnika córkach, ale po co ja ci to mówię, przecież jesteś pomarańczką, lol.

  • Odpowiedz
@krabozwierz:

Czyli jakbym dał emotkę ";)" zamiast xD to to nie byłoby śmieszkowanie?


A po co innego wrzucasz emotikony? Żeby sobie były bo "xD" jest na topie? Podejrzewam, że zwykle też chodzi o formę zadanego pytania. Pisząc z kimś trzeba niestety inaczej patrzeć na to co się tworzy, bo nie masz możliwości wyczytania emocji z twarzy rozmówcy, więc chyba po to powstały emotikony.
  • Odpowiedz