Wpis z mikrobloga

50 000 PLN w kryptowalucie domaga się szantażysta, który ujawnia w internecie to ile zarabiają polscy Yutuberzy i Instagramerzy za działania reklamowe.

https://niebezpiecznik.pl/post/szantazysta-wykradl-dane-polskiej-agencje-i-ujawnia-zarobki-influencerow/

Ciekawe jak taki wyciek stawek wpłynie na ich przyszłą wysokość wśród innych influencerów.

#security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking #gethero #instagram #youtube #marketing #influencer
niebezpiecznik-pl - 50 000 PLN w kryptowalucie domaga się szantażysta, który ujawnia ...

źródło: comment_1OFTo50qLUd9TPuhoU1qwE8oYadTWq8U.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niebezpiecznik-pl: o jejku. Ludzie nie pracują za darmo. A spora widownia to świetne miejsce na dobrze płatne reklamy i lokowanie produktów. No szokujące doprawdy xDD Co zmieni opublikowanie konkretnych sum? Zupełnie nic.
  • Odpowiedz
@devones: Ja nie powiem kim jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale 5lata temu za krótka reklame produktów pewnej czekolady dostalismy ze znajomą 20k do podziału. Wiec mozna sobie tylko wyobrazic jak ta stawka wzrosła teraz:) niedawno adam zdrójkowski na insta story mówił ze za reklame fanty dostał 400k. A on jest taki srednio znany jezeli chodzi o jutub. Bardziej telewizja.
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl: właściwie to dlaczego to są niby wrażliwe dane? Dlaczego miałoby mnie boleś, że ktoś mi dał ileś tysięcy, oraz dlaczego miałoby boleć firmę, że dała tyle a tyle jakiemuś youtuberowi? No niby sytuacja niemiła, ale dlaczego taka z tego afera?
  • Odpowiedz