Wpis z mikrobloga

@anyvu: po prostu chłopaki nie umieją w retusz zdjęć xD z tindera korzystam okresowo ale tak od 4 lat i to jak zrobione zdjęcia poszły do przodu to masakra ( w sensie oszustwa tak naprawde). Kiedys wystarczyło się trzymac zasady, że jak laska wstawia zdjęcia samej twarzy bez ciałą to w lewo bo pewnie gruba świnia. Dzisiaj to #!$%@? nic niewiadomo.

Miałem takie dwa przypadki w ostatnim miesiącu. Laska nr 1,
@TonyP: Myślisz ze u facetów nie zdarza się, ze przychodzi ktoś zupełnie inny? XD sama miałam sytuacje ze miał być fajny, duży koleś a przyszedł manlet a ja #!$%@? w szpilki albo fotki jak alvaro a przyszedł biały jak ściana przyszły Janusz. Aż mi się niedobrze zrobiło i powiedziałam ze muszę wracać do domu.
@anyvu: myślę, ze to nie sa az tak skrajne przypadki jak u kobiet gdzie laska na 300 zdjęciach wygląda jak modelka a w rzeczywistości jest przecietniakiem ;)
@TonyP: Skrajne bo sprawdzałeś? Bo jeśli to są twoje spekulacje i domysły to mało mnie one interesują. Fakty są takie ze każdy robi wszystko żeby wyglądać jak najkorzystniej.
@anyvu: skrajnie bo znam wielu gości ktorzy mają tindera i żaden nie ma zdjęcia z retuszem bo po prostu tego nie umieją ergo można wyciagnac z tego jakieś wnioski statystyczne. Tak samo mam koleżanki które każde zdjęcie na instagramie czy fb maja zrobione. Po prostu kobiety bardzo dobrze ogarniaja obrobke zdjęć.

Jedna z tych lasek co się z nia spotkałem ma 10k followersow, to chyba nieźle swiadczy o jakości jej profilu.
@TonyP: btw najłatwiej zdobyć obserwujących na instagramie jak na tinderze podasz insta i zmienisz lokalizacje na jakieś kraje arabskie albo jakieś inne indie