Wpis z mikrobloga

Tym wszystkim którym przeszkadza w lato upał 30 stopni to teraz macie cudowna pogodę. Delektujcie się nią, śmiało na spacer, rower czy motor. Jest przecież tak pięknie, komary Was nie gryzą, słońce w monitor nie świeci. Mozna coś w ogródku zrobić, taka pogoda daje tyle możliwości. W końcu się nie pocicie też . Naprawde jest cudownie XDDDD

#pogoda ##!$%@? ##!$%@?
  • 89
  • Odpowiedz
  • 374
@betonowysedes: Potwierdzam, dzisiaj 25 kilometrów rowerem zrobione, po południu mogę jak człowiek wyjść do sklepu zamiast czekać do 21. Piękna pogoda, mogłoby tak być od marca do października.

A fani upałów znani są z tego, że korzystają z niego siedząc w klimatyzowanych piwnicach.
  • Odpowiedz
  • 509
@2aVV ja jestem fanem upału właśnie i dla mnie zawsze może być 30 stopni, bo akurat korzystam wtedy z pogody na zewnątrz a teraz nie mam ochoty nawet za okno spojrzeć. już nie mówię że nawet nie ma liści na drzewach i wszystko jest szare jak gówno.
  • Odpowiedz
  • 33
@2aVV a ja nie mówię że +20 jest zle ogólnie między 20 a 30 dla mnie jest optymalnie. ponad 30 to też już za dużo. chodzi mi jedynie o proporcje jakie mamy w Polsce, nawet tej ładnej ponad 20 stopniowej pogody do tego syfu od listopada do marca a czasem i dłużej.
  • Odpowiedz
  • 23
@betonowysedes: Nie rozumiem. Oczekujesz, że zima będzie +20?

Od 10 lat w Polsce nie było porządnej zimy, zimne dni można policzyć na palcach jednej ręki. A upały potrafią trwać do listopada.
  • Odpowiedz
@flash890: Informacja dla zimiarzy. W Polsce zima nie występuje z wyjątkiem gór i jakiegoś głębokiego wschodu. Epizod polski zimowy na przeważającej części kraju jest jednakowy, czyli potężna wilgoć z jednocyfrową temperaturą i przenikliwym wiatrem do szpiku kości. Tak wyglada 90% tej pory roku.
  • Odpowiedz
Delektujcie się nią, śmiało na spacer, rower czy motor

Jak akurat nie wieje to jest zajebiście. Krótki spacerek w t-shircie i kr. spodenkach...mmm. cudowny chłodek.

W końcu się nie pocicie też


@betonowysedes:
Chyba ty. Ja tam się pocę cały rok, niezależnie od temperatury na zewnątrz.
  • Odpowiedz
Informacja dla zimiarzy. W Polsce zima nie występuje


@SayNoToPrzegryw: Dlatego przez pół roku masz ból dupy o zimę. A drugie pół o to, że nie ma +40 stopni w Polsce.
  • Odpowiedz
@2aVV:

Nie rozumiem. Oczekujesz, że zima będzie +20?

Ja oczekuję, że cały rok będzie +25 w dzień i +20 w nocy.
@2aVV:

A fani upałów znani są z tego, że korzystają z niego siedząc w klimatyzowanych piwnicach.

Lol, ja pracuję zdalnie mając okno na południe, bez klimatyzacji, a choć na spacery w środku dnia wychodzę cały rok, nawet w śnieżycę to najbardziej cenię sobie te 30 stopniowe upały, bo mogę
  • Odpowiedz
Tak, mam w planach przenieść się do cieplejszych krajów.


@lycaon_pictus: Jak dożyjesz, bo z tak rozwaloną termoregulacją tylko czekać na udar. Lub bardziej prawdopodobna opcja, czyli kłamstwo.
  • Odpowiedz
Jak dożyjesz, bo z tak rozwaloną termoregulacją tylko czekać na udar. Lub bardziej prawdopodobna opcja, czyli kłamstwo.


@2aVV: Niby dlaczego? Ludzie w ciepłych krajach mają się dobrze. Te miejsca, w których zima i 25-30 stopni jest idealna, bo nie zużywa się prądu na klimatyzację jak latem przy 40. I tu nie trzeba daleko sięgać, bo jest choćby Andaluzja.
  • Odpowiedz
  • 1
masz rację, pogoda dzisiaj gituwa
niestety, jeszcze kilka miesięcy i znowu nie będzie można funkcjonować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: Gość to skrajny zimnolub, który jedyny powod, dla którego lubi zimę to to, ze na jego hali produkcyjnej na taśmie temperatura jest do wytrzymania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo wiesz… w lato jak w hali 27 stopni jest to wody nawet u nich nie dają
  • Odpowiedz