Wpis z mikrobloga

@CoolCake: ale o co dokładnie chcesz zapytać? Useme to w sumie portal do rozliczania się i wystawiania FV przez freelancerow jako firma pośrednicząca, żeby legalnie się rozliczać z tematem który realizujesz między Tobą, a klientem. Raczej zleceń tam bym nie szukał, w sumie nigdy mi się nie zdarzyło jako tako - raczej zlecenia tam szukają mnie, sukcesywnie się rozliczam - a po roku otrzymujesz legitnego PIT`a dla US.

Najwięcej zarabiasz na
@sorasill: mam rozwinięta do poziomu nadprzyrodzonego zdolność produkcji w skali przemysłowej pomysłów na zarobienie pieniędzy.
Nie mam pojęcia jak wygląda właśnie wchodzenie w zlecanie zadań freelancerom i podwykonawcom. Może przesadziłem, że nie mam. Zwyczajnie całość mojej wiedzy to te parę procent ponad setki godzin podcastów I audiobooków o biznesie jakie mi się nawinęły na ucho.
Całe życie marzyłem, by zostać wynalazcą, przez co o mało nie ukończyłem Automatyki i Robotyki na
@CoolCake: doceniam taką działalność jak Twoja, serio serio. Doceniam ludzi którzy potrafią znaleźć niszę biznesową i spełniać zapotrzebowania grup odbiorców, nawet tych specyficznych.

Próbowałbym szukać specjalistów na wykopie, od #!$%@? tu speców i inżynierów - byle temat był na tyle ciekawy by zainteresować potencjalnego odbiorcę. Useme to raczej portal zrzeszający freelancerów, dla Ciebie proponowalbym pokręcić się i pomyśleć o jakimś startupie skoro sypiesz pomysłami na biznes z rękawa.

Co tam polecasz
@sorasill: za pół godzinki siądę do laptopa, to znajdę chwilkę na zebranie listy, przy czym ogromna większość tego co słuchałem to Mała Wielka Firma, reszta listy to polecane nie sprawdzone i trochę takich co słuchałem raz. Ale pytam po ludziach tak by mieć z czego wybrać i lista zaczyna być przyzwoita. Potem będę się starał zrobić coś dla społeczności wykopowej, może bot odpowiadający na każdy nowy post na stworzonym do tego
@sorasill: czy Ty właśnie w czasie w którym ja ścigałem się z czasem, zdążyłeś wejść w interakcje z twórca Małej Wielkiej Firmy i znaleźć jego konto na wykopie?
Mam do nadrobienia ostatnie odcinki, chyba teraz będę słuchał czekając na pozdrowienia dla wykopu xD