Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskipasek - pytanie do was: Ile lat macie i jaki obecnie status materialny macie? Jestem ciekaw jak to gdzie wygląda. Możecie się posłużyć szablonem poniżej, który wypełniłem swoimi rzeczami:
Ile lat: ~30
Zarobki: 9500
Wartość nieruchomości: 400k - brak kredytu
Samochód: ~25k - brak kredytu

#finanse

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 232
  • Odpowiedz
@SopranosSyndrome: Zakładasz że zarówno wśród lurkujących, jak i udzielających się masz ogólny przekrój społeczeństwa. Twoje wyliczenie też pewnie bierze pod uwagę tylko osoby zarabiające na etacie u polskiego pracodawcy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
35 lat
Zarobki: 0 (czasem coś wpadnie do puszki)
Nieruchomości: 20 zł (kawałek blachy z dachu garażu)
Samochód: a będzie kilka mln (Solaris urbino, albo Mercedes citaro zależy co przyjedzie)
Kredyt: a już nawet nie liczę, dużo małych pożyczek na około 2 zł
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 24 lata.
Zarobki: zasiłek i 500+ na dzieci wychodzi na miesiąc jakieś 2500 zł.
Nieruchomość: mieszkam z konkubiną u jej starych, więc pewnie odziedziczy po nich hacjendę. Razem z działką będzie z 500 tysięcy.
Samochód: Fiat Punto II 1.2, rocznik 2003 na olx podobne widziałem za 2900 złotych, ale ja mam skorodowane progi, więc cena opadnie do 1500 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale kredytów brak
  • Odpowiedz
Aż mi się przypomniał gość co ostatnio w paintcie zmieniał liczby i chwalił się że zarabia 15k, a w paru wcześniejszych postach cieszył się że dostał pracę 2k netto u Janusza robiąc na budowie 10h dziennie xD. Zawsze beka z wychodków.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania #!$%@? pensja 1800 zł za stanie na kasie, powolna wegetacja, brak rozrywek,
brak pieniędzy na jakiekolwiek wakacje, ciuchy kupowane raz w roku
albo co miesiąc w szmateksie, brak pieniędzy na rozwój swoich dzieci,
"tate tate jestem dobry w gała, zapisz mnie do klubu, to tylko 60 zł miesięcznie - niestety synek,
w tym miesiącu już dostałeś buty na zimę, przykro mi, idź oglądać Szymka Majewskiego hehe xD",
zapuszczona żona, która nie dba o siebie, bo nieważne jak #!$%@? będzie
  • Odpowiedz