Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskipasek - pytanie do was: Ile lat macie i jaki obecnie status materialny macie? Jestem ciekaw jak to gdzie wygląda. Możecie się posłużyć szablonem poniżej, który wypełniłem swoimi rzeczami:
Ile lat: ~30
Zarobki: 9500
Wartość nieruchomości: 400k - brak kredytu
Samochód: ~25k - brak kredytu

#finanse

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 232
  • Odpowiedz
Ile lat: 24
Zarobki: 3100
Wartość nieruchomości: działka pod Warszawą, mieszkam w domu więc nie mam swoich nieruchomości poza działką
Samochód: brak, staram się zbierać i odkładać ale cały czas jest jakiś bieżący wydatek i od ostatnich paru miesięcy jestem cały czas pod kreską

Jak ja niektórym tu zazdroszczę, zwłaszcza młodszym ode mnie bo wiem, że to jest wynik dobrych studiów i znalezienia git pracy w trakcie ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
CharyzmatycznyJabol: Część dzieci na wykopie ewidentnie trolluje a reszta boi się podać słabych zarobków jak są niskie stąd widzimy tylko ten bogaty przekrój. Oczywiście, wszystkie kwoty powyżej 20k/m-c to bujdy chyba, że w przeliczeniu z zagranicznej waluty ale ogarnięty człowiek poda też je w zagranicznej a nie przelicza.

Dużo ludzi rzuca się na rozdają czy kupony na 10zł gdyż wykop to nie tylko bogaci ale cały przekrój a tutaj macie we wpisach ten 1% społeczeństwa + pełno trolli.

Ile lat: ~30
Zarobki: 7000
  • Odpowiedz