Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5687
Jutro z trzema kumplami ( wszyscy 22lvl) lecimy ubrani na galowo na rozpoczęcie roku szkolnego. XD Wejdziemy do jakiegoś liceum gdzie będzie dużo #plodnajulka i zobaczymy jak klasa na nas zareaguje. Będziemy starać się z każdym szybko zapoznać i wyjść na takich klasowych BOSSÓW. Po rozpoczęciu oczywiście ogarniemy szybko piwo zapoznawcze na mieście. Może być śmiesznie xd
Plusujących zawołam jutro po całym zdarzeniu i opowiem dokładnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szkola #heheszki
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 259
Oczywiście wejdziemy do jakiejś pierwszej klasy,a teraz ich jest 2x tyle w szkołach więc będzie wybór XD będziemy też hehesskowac że pomyliliśmy klasę np XD ahh wrócą stare dobre młodzieńcze czasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: z 6vlat temu z kumplem chciałem wbic się na studniówkę do liceum obok którego przechodziliśmy. Kumpel #!$%@?ł bo na pytanie ojca ochroniarza z której klasy jesteśmy powiedzial że z 4B. Kość kazał nam #!$%@?ć bo wezwie policję( kumpel miał już ponad 30 lat ale młodo wyglądał i za jego czasów licea były 4letnie )
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: chcielismy przez okno wejsc od damskiego i dziewczyny które paliły fajki w
oknie nawet chciały pomóc wejść ale chłopaki chyba nie chcieli konkurencji i coś gadali że nie wolno i że tak nie można. Ostatecznie zamknęli okno
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: Nic z tego nie będzie. Chyba zapomniałeś, ze na rozpoczęciu roku, wchodzi sie do klas z wychowawcami i sprawdza obecność. Moi koledzy już raz odstawili taki numer, tylko ze to w tej samej szkole do ktorej chodzili i nie ejstem pewien czy wychowawcą tej randomowej klasy nie byl ktos kto ich uczyl, wiec.. w sumie kto wie xD
  • Odpowiedz
odpowiedz


@mateusz-zahorski: Wiesz że dałeś dobry pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż sam myślę z ziomkiem (24, 25lvl) czy nie wbić pod szkołę wcześniej i potem wejść do środka, na rozpoczęci, a jak potem w klasie nie będzie nas na liście to powiemy a bo klasy pomyliliśmy i zobaczy się jak akcja się rowinie. Dzięki miras za pomysł
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: Ja na wycieczce na studiach gdzie jechali ludzie z całego kierunku, stałem przy drzwiach do autobusy i sprawdzałem obecność. Jako że jeden z wykładowców wsiadał później to przedstawiłem się że jestem wykładowcą filozofii (była dopiero na 4 roku). W hostelu wszedłem do 1 roczniaków i skonfiskowałem im alkohol ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sukion-goldberg-iii: No widać da się :D szkoda że nie wpadłem na ten pomysł kilka dni temu. Jeszcze jak się ogolę i wtedy już spada mi level mocno , tylko no nie wiem czy da radę jak ziomeczek chleje dziś wódę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mateusz-zahorski: Wołaj wołaj, życzę powodzenia i spróbuj to nagrać
  • Odpowiedz