Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5687
Jutro z trzema kumplami ( wszyscy 22lvl) lecimy ubrani na galowo na rozpoczęcie roku szkolnego. XD Wejdziemy do jakiegoś liceum gdzie będzie dużo #plodnajulka i zobaczymy jak klasa na nas zareaguje. Będziemy starać się z każdym szybko zapoznać i wyjść na takich klasowych BOSSÓW. Po rozpoczęciu oczywiście ogarniemy szybko piwo zapoznawcze na mieście. Może być śmiesznie xd
Plusujących zawołam jutro po całym zdarzeniu i opowiem dokładnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szkola #heheszki
  • 70
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: fajnie by było kiedyś spróbować wbić do nauczycieli :
"- no siema, jestem tym nowym od wychowania do życia w rodzinie, pierwsza robota po studiach, fajne dzieciaczki w tej szkole są?"
  • Odpowiedz
Pamiętam jak w moim liceum gość wbił do jakiejś pierwszej klasy na zajęcia, nikt się nie zorientował że typ nie chodzi do szkoły, aż do momentu lekcji z matematyki z wicedyrektorka. Rezultat był taki, że wyprowadziła go policja w kajdankach.
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: Kiedyś wracając z korpo imprezy ubrani prawie na galowo, wbiliśmy na jakieś wesele. Godzina była dobra bo jakaś 1-2 w nocy, goście już podpici my też.
Zrobiliśmy kilka strzałów bimbru przy wiejskim stole, taniec z panią młodą i kulturalnie się pożegnaliśmy :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
Jesteśmy już po, dodam wpis wieczorem. Jestem w szoku, że ta akcja wzbudziła tak duże zainteresowanie, tyle plusów. (ʘʘ)
Nie wiem czy uda mi się Was wszystkich zawołać, postaram się to ogarnąć do wieczora.
  • Odpowiedz