Wpis z mikrobloga

Potrzebuje rady do którego specjalisty kierować sie z moimi problemami, psycholog czy psychiatra
-Za dzieciaka w gim byłem głownie poniżany a w tech bity, opluwany, wyśmiewany, wszystko co możliwe, potem przesiedziałem 4 lata na dupie
- aktualnie siedzę na dupie(od kilku msc) nie pracuje, nie wiem dlaczego nie potrafie stwierdzić, wszędzie mi cos nie pasuje, albo sie zatrudniam i zwalniam bo nie wierze w siebie
- siedzę na dupie(bezproduktywnie przeglądając mirko dzien i noc bo lubię historie ludzików) choć mógłbym sie czegoś pouczyć(lecz brakuje tej chęci?) nie wychodze do ludzi, przyjaciół/znajomych nigdy nie miałem
- nic nie sprawia mi przyjemności, chyba ze jakieś normickie seriale aby zabić czas, to ze sie nigdy nie uśmiecham to swoją droga, chyba ze spotkam kogoś kogo lubię
- przy bliższych relacjach z kobietami odczuwam lek/strach
Nie wiem jak sie zebrać w sobie, moze „depresje” sobie ubzdurałem a jestem po prostu leniem?
#psychologia #wychodzimyzprzegrywu
#depresja #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sznapi: A czemu nie do psychiatry i psychotepeuty jednocześnie? Leki sprawią, że poczujesz się lepiej a psychoterapia pomoże uporać się z problemami. To najskuteczniejsze podejście.
  • Odpowiedz