Wpis z mikrobloga

@TheFlash: A czy ja bronie tutaj serialu? xD Mam w #!$%@? w ten sitcom, ale nazywanie czegokolwiek popularnego że jest dla debili bo "mje siem nie podoba" i "bo to jest gufno" jest idealne pod tego mema ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z początku nawet wporzo wchodził, ale po 2-3 sezonach cały „nerd” humor sprowadzać się zaczął do wspominania o rzeczach popularnych wśród nerdów i o odkryciach. I to nieudolnie, bardzo płytko. Przykład dobrego żartu tam-Sheldon przebrany za efekt Dopplera na balu przebierańców. Później żartem było każde wspomnienie o grze o tron. Nuuuda.
  • Odpowiedz
@Wektorowy1: PATRZCIE SERIAL KTÓRY JA LUBIĘ JEST MONDRY ŚMIESZNY I DLA I N T E L I G E N T N Y C H LUDZI A TEN KTÓREGO NIE LUBIĘ JEST #!$%@? I DLA DEBILI I JESTEM OD NICH LEPSZY BO OGLONDAM LEPSZY SERIAL
odcinek 2137

  • Odpowiedz
@FloMeisster: czyli będziesz przedrzeźniał każdą krytykę skierowaną w popularną rzecz? Dobrze piszą u góry, serial się wybił na odpowiedniej modzie, bez podstawionego śmiechu każdy "żart" wydaje się żałosny
  • Odpowiedz
@Wektorowy1: Serial ogólnie słaby, gdyby wyłączyć podkładanych śmiech nikt by nie wiedział kiedy się uśmiechnąć. Jak ktoś wyżej napisał, seksistowski i prymitywny. "Smaczki dla nerdów" może, ale wcale nie jakieś wysublimowane ani trudne, a przede wszystkim wprowadzone na siłę. Chyba największym minusem jednak będzie sztuczne przedłużanie tego serialu, jest co najmniej dwa razy za długi.
Żeby być uczciwa powiem jednak że zdarzyło się raz na parę odcinków wpisać całkiem inteligentny
  • Odpowiedz