Wpis z mikrobloga

@laik123 ten serial i Futurama to najwiekszy niesmieszny cringe jaki widzialem. Nieogladalne ale to moze wynikac z tego ze nie jestem jego targetem czyli spiwniczonym uber-przegrywem i nie moge zidentyfikowac sie z postaciami i ich "odjechanymi" przygodami. Dwojka glownych bohaterow byli okej ale reszta obsady byla nieznosnie niesmieszna i ich widok powodal u mnie skurcze poqodujace jak najszybsze wylaczenie tego gowna.
  • Odpowiedz
@MPXD

Bądź kobieta lvl 16

Uznaj ze gownoburza dotyczy Ciebie

Znajdź pierwsze lepsze halo

Wrzuć to dla plusów

Profit? Trzy plusy od spermiarzy
  • Odpowiedz
@muszyzm o nie myl mnie i nie szafludkuj (śmieszne słowo) bo mnie nie znasz i nie trafiłeś z niczym. Te dwie serie to giganty na skalę światową a uber p możesz być Ty skoro nie potrafisz oglądnąć czegoś na luźno by się pośmiać ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ogniwo_Paliwowe: @MPXD:
Seksistowski, mizoginiczny xD
Uwielbiam to lewackie doszukiwanie się wszędzie „ucisku” pod różnymi postaciami.

Oglądałem większość odcinków, po kilku sezonach bardziej z sentymentu, niż dla humoru. Zgadzam się z wieloma zarzutami, które przytoczono powyżej (dosyć płytki humor, choć można powiedzieć to samo o popularnych Friends czy HIMYM; podkładany śmiech, trochę relikt przeszłości; i wiele innych mankamentów), ale chyba ostatnie, co by mi przyszło do głowy, to doszukiwać
  • Odpowiedz
@MPXD

włącz sobie dowolny odcinek dowolnego serialu komediowefi

brak zrozumienia konwencji

brak znajomości postaci i ich charakterów

brak zrozumienia gagu lub humoru sytuacyjnego wynikającego z
  • Odpowiedz
  • 0
@Wektorowy1 Strasznie gardzę tym serialem i go nie lubię, ale nazywać go serialem dla debili bo komuś się podoba coś innego, to trzeba być debilem jak op.
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: obejrzałam cały ten serial więc nie trafiłeś ¯\_(ツ)_/¯ też nie włączyłam przypadkowo bo pamiętałam że drugi trzeci to były najlepsze sezony, ciosem poniżej pasa byłoby wstawić coś z 9, czy 10. Młody był człowiek, głupi.

A co do twojego komentarz wystarczyło sprawdzić czy nie napisałam nic wcześniej
  • Odpowiedz