Wpis z mikrobloga

@Wektorowy1: hoho, jaki jestem alternatywny, nie podoba mi sie cos, to od razu jest serial dla debili.
nie ogladalem tego, ale zakladam, ze jestes #!$%@? debilem jak tak podchodzisz do zycia
@Wektorowy1: oglądałem bodaj do 4 sezonu, potem to padło... a co mnie wkurzało najbardziej? Jak się zbierali na wspólne jedzienie, no i zawsze tak "dziubali" widelcami w żarciu, które zamówili. Nikt ani kęsa nie robił, a kiedy zaczynałem oglądać ten serial, to wtedy śledź w śmietanie to był szczyt moich kulinarnych marzeń xDD I zawsze byłem w #!$%@? głodny, a oni #!$%@? nic! Nawet kawałka nie zjedli... Brrrr
@silentpl: W tym video nie ma żadnych racjonalnych argumentów wiec z czym tu dyskutować. Kolesie z tego serialu to raczej przypominają pantoflarzy a nie gości nienawidzących kobiet. Z resztą daje jeden przykład na poparcie tezy o mizoginizmie.
No cóż #!$%@? bezbeki i tyle. Serial bym tak naszpikowany beką gdy było się w temacie że ja #!$%@?ę. Nawet jak z Elona pociągnęli z trzy cztery razy to i tak wystąpił ( ͡º ͜ʖ͡º) jak ktoś nie rozumie żartu nie znaczy że był słaby