Wpis z mikrobloga

Jeśli dziewczyna mówi Ci że jesteś brzydki.. to weź ją wyśmiej. To proste, że faceci są od kobiet ładniejsi.
Nie? A co jeśli powiem Ci że facet nie używa makeup'u, tuszu itd. Po prostu wychodzi "na sucho".
Ile znasz kobiet które tak wychodzą? jedna max dwie? Na 15? Nie macie prawa mówić że jesteśmy brzydcy. Pokażcie mordę najpierw ale bez maski - bez której nawet nie otworzycie drzwi typowi od pizzy. Pozdro serdeczne :D

#przegryw #heheszki #gownowpis #truestory
  • 39
  • Odpowiedz
@MLECZ_PRZEOKRUTNY jeśli jedna osoba coś ze sobą robi, to jak najbardziej ma do tego prawo, żeby krytykować druga, która nie robi nic.

Jakieś 90% ludzi to nie są osoby brzydkie, tylko po prostu zaniedbane:) faceci też mogę użyć trochę makijażu, gwarantuje, że nikt się nie skapnie. Ba! Własnego ojca malowałam jakiś czas gdy miał wypadek i rozwalił sobie głowę i sam mnie o to prosil XD
Jest jeszcze wiele sposobów w przypadku
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Teraz to #!$%@?łaś. Myślałem że jesteś normalna z pierwszym komentarzem ale teraz przesadziłaś XD


jeśli jedna osoba coś ze sobą robi, to jak najbardziej ma do tego prawo, żeby krytykować druga, która nie robi nic.


Ty nie rozumiesz że tu chodzi o tuszowanie defektu czyli w pewnym sensie oszukiwanie, podbijanie sobie ego? Jak operacja plastyczna (XD) tylko na mniejszą skalę. Po zatuszowaniu defektu taka kobieta już czuje się dobrze i
  • Odpowiedz
@MLECZ_PRZEOKRUTNY XDDDD CO TY MASZ W GLOWIE TYPIE XD

Co ma wiszący policzek do makijażu? Odkryles może ma zajęciach w szkole co to grawitacja?

Dokształc się może, bo aż żal to czytać. Makijaż sam w sobie- jeśli jest zmywany i zastosowana jest odpowiednia pielęgnacja nie szkodzi i na kondycję skóry nie wpływa.

I tak, może #!$%@?, że o siebie nie dbają, bo ona mając makijaż o siebie dba. Czego nie rozumiesz?

Makijaż
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Ja #!$%@? nie wierzę, mirabelka ze schizofrenią hahahaha
Po #!$%@? ja traciłem w ogóle na Ciebie czas, lecz borderline i przemyśl to a nie ślepo lecisz w solidarność z karynami. Post Cię uderzył, więc skomentowałaś - musiało zaboleć. :D Tak mam 24 lata jestem flustratem i nigdy nie ruchałem XD Dobranoc
  • Odpowiedz
@MLECZ_PRZEOKRUTNY solidarność z karynami X DDD

Od kiedy karyny z makijażem wyglądają lepiej niż bez XD
Jestem zdrowa, ale widzę, że ktoś ma duży problem z tym, że ktoś ma odmienne zdanie i brak mu argumentów, więc dorabia mi problemy psychiczne :D lecisz na czarno, żebyśmy się więcej bratku nie spotkali!
  • Odpowiedz
założę się, że masz max 24 lata i jesteś frustratem, ktorego laski zlewają

Jestem zdrowa, ale widzę, że ktoś ma duży problem z tym, że ktoś ma odmienne zdanie i brak mu argumentów


@slepauliczka: Sama się wyjaśniłaś XD
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Jeżeli na zdjęciu to ty, to już widzę, że pod tym makijażem ukrywasz skóre zniszczoną i średnio głębokie bruzdy nosowo wargowe, kogo ty oszukujesz?

@MLECZ_PRZEOKRUTNY masz 100% racje, zresztą ta mirabelką, z która tutaj konswersujesz jest pulchna na twarzy, jak można się tak oszukiwać?
  • Odpowiedz
@slepauliczka Pisałaś, że masz trądzik, ile ty masz lat? Jak masz trądzik, to trądzik nie jest niczym "normalnym" i hormonalnym(hahah) tylko to jest wynik zaniedbania swojego całego ciała, jeżeli powiesz kiedyś jakiemuś facetowi, że jest brzydki mam nadzieję, że cie sumienie zagryzie, bo nie mógłbym żyć sam ze sobą będac takim hipokrytą.
  • Odpowiedz
@slepauliczka: "
"jeśli jedna osoba coś ze sobą robi, to jak najbardziej ma do tego prawo, żeby krytykować druga, która nie robi nic"

"założę się, że masz max 24 lata i jesteś frustratem, ktorego laski zlewają
Jestem zdrowa, ale widzę, że ktoś ma duży problem z tym, że ktoś ma odmienne zdanie i brak mu argumentów"

To nieźle sie założyłaś, nie pisałbym tutaj gdybyś nie obrażała człowieka, który napisał całą prawdę,
  • Odpowiedz